Policijos departamento duomenimis, gruodžio 31 d. apie 10 val. Panevėžyje, Sodų g., sprogdinant petardas, susižalojo 9-metis berniukas, kuris dėl akies žaizdos, rankos pirštų kaulo lūžių ir plėštinių žaizdų išvežtas į Kauno ligoninę.

Sausio 1 d. 2 val. 45 min. į Vilniaus ligoninę iš Trakų, Trakų g., savo namų, pristatytas ir dėl akies sumušimo stebėti paguldytas 14-metis, kuris buvo sužalotas tą pačią dieną apie 0 val. 40 min. prie namų sprogus petardai.

Sausio 1 d. 1 val. 20 min. į Vilniaus ligoninę iš Trakų r., Lentvario, Liepų g., savo namų, pristatyta ir dėl akies ragenos žaizdos stebėti paguldyta 16-metė, kuri buvo sužalota tą pačią dieną apie 0 val. prie namų sprogus petardai.

Sausio 1 d. 1 val. 10 min. į Ukmergės ligoninę iš Ukmergės r., Samantonių k., savo namų, pristatytas ir dėl pirštų sužalojimo išvežtas gydyti į Vilniaus ligoninę 19-metis jaunuolis, kuris susižalojo prie namų, bandydamas uždegti petardą.

Sausio 1 d. 1 val. 10 min. į Kėdainių ligoninę iš Kėdainių, J. Basanavičiaus g., pristatyta ir dėl rankos nudegimo gydoma ambulatoriškai 14-metė, kuri susižalojo, pakėlusi ant žemės gulėjusią petardą, kuri sprogo.

Sausio 1 d. 1 val. 25 min. į Kauno ligoninę iš Kauno r., Akademijos mstl., Mokyklos g., savo namų, pristatyti ir dėl akių traumos paguldytas gydyti 6-erių metų berniukas, o dėl rankų nudegimo gydomas ambulatoriškai 10-metis berniukas, kurie nukentėjo prie namų sprogdinant petardas.

Sausio 1 d. 3 val. 30 min. į Utenos ligoninę kreipėsi ir dėl plaštakos sužalojimų išvežtas į Vilniaus ligoninę 15-metis, kuris paaiškino, kad tą pačią dieną Utenos r., Užpalių mstl., rado nesprogusią petardą, kuri, apžiūrint ją, rankose sprogo.

Sausio 1 d. į Vilniaus ligoninę pristatytas ir dėl ragenos bei junginės maišelio nudegimo paguldytas gydyti 14-metis, kuris paaiškino, kad tą pačią dieną apie 0 val. 10 min. Vilniuje, Architektų g., nepažįstamas vyriškis netyčia su petarda, kuri sprogo, pataikė į akį.

Sausio 1 d. į Vilniaus ligoninę pristatytas ir dėl akies žaizdos gydomas ambulatoriškai 9-metis berniukas, kuris paaiškino, kad tą pačią dieną apie 0 val. 25 min. Vilniaus r., Pikeliškių k., jį sužalojo sprogusi petarda.

Sausio 1 d. į Vilniaus ligoninę pristatytas ir dėl plaštakos nudegiminės žaizdos gydomas ambulatoriškai 10-metis berniukas, kuris paaiškino, kad tą pačią dieną apie 1 val. Vilniaus r., Pikeliškių k., Skaidiškių k., Sodų g., jį sužalojo rankoje sprogusi petarda.

Sausio 1 d. į Vilniaus ligoninę pristatytas ir dėl abiejų plaštakų nudegiminių žaizdų gydomas ambulatoriškai 14-metis, kuris paaiškino, kad tą pačią dieną apie 1 val. 15 min. Vilniaus r., Parudaminio k., jį sužalojo rankoje sprogusi petarda.