„Žinau, kad labai daug žmonių laukia šios dokumentikos pratęsimo, o kol laukia – galės skaityti knygą, kuri yra gausiai iliustruota archyviniais kadrais, realiais dokumentais iš KGB bylų, kuriose minimas mafijos atstovų bendradarbiavimas su aukščiausiais tuometinės valdžios atstovais, taip pat ir nuotraukomis, padarytomis už kadro“, - pasakojo D.Dargis. 

„Mafijos kronikos“ yra jau ketvirtoji D. Dargio kriminalinių temų knyga.

Visos trys ankstesnės tapo bestseleriais, bendrai parduotais 45 tūkstančių tiražu. Jo pirmosios knygos „Tikrosios Daktarų istorijos” jau galutinai išpirktas visas tiražas ir norintieji jos negali įsigyti šalies knygynuose bei prekybos centruose.

„Tokiu atveju problemą siūlyčiau spręsti paprastai – labiausiai užkietėję Daktarų fanai gali įsigyti jos elektroninę versiją, skirtą „Ipad-ams”. Tereikia prisijungti į pasaulinę elektroninę parduotuvę iTunes / iBookstore”, - pasibaigus pristatymui kalbėjo D. Dargis.

Ekstremalaus žanro publicistika ne kartą atsisuko prieš patį D. Dargį: Kaune buvo pavogtas jo nešiojamasis kompiuteris, įtartinomis aplinkybėmis buvo pakenkta Dailiaus automobiliui. Tačiau tai rašytojo ir žurnalisto nesustabdė. 

Naujausios knygos „Mafijos kronikos“ pristatyme dalyvavo tiesioginiai rezonansinių Lietuvos mafijos bylų dalyviai, tyrėjai: buvęs aukštas Kriminalinės policijos biuro padalinio, kovojusio su Daktarų gauja pareigūnas, dabartinis Seimo narys Vitalijus Gailius, buvęs ilgametis Generalinės prokuratūros skyriaus, kovojančio su organizuotomis banditų gaujomis vadovas Algimantas Kliunka, prodiuserių kompanijos "Videometra" kurto dokumentinio serialo "Mafijos kronikos“ prodiuseris Povilas Skaisgirys ir knygos autorius Dailius Dargis.

Renginio moderatorius - buvęs ilgametis kriminalinių TV apybraižų kūrėjas Alvidas Jancevičius - bene pirmasis Lietuvoje, dar sovietmečiu nufilmavęs interviu su Henriku Daktaru.

Kitas D. Dargio naujausios knygos “Mafijos kronikos” pristatymo renginys vyks kitą savaitę - spalio 16 d., 18 val. - Kauno "Akropolyje", "Pegaso" knygyne.

Foto: Organizatorių nuotr.
Foto: Organizatorių nuotr.