Tyrimo duomenimis, praeityje teisti R. U. ir E. K. nuo 2014 m. sausio pabaigos keletą savaičių laikė M. B. kaltinamojo E. K. bute, kuriame verbavo nukentėjusiąją vykti į užsienį tariamai dirbti striptizo šokėja.

,,Kaltinamieji žinojo, jog mergina bus išnaudojama prostitucijai. Naudojo prieš ją psichologinį smurtą, grasino, kad jei ji nepaklus, susidoros ne tik su ja, bet ir jos artimaisiais“, - ikiteisminio tyrimo detales vardijo tyrimą kontroliavęs prokuroras.

Kaltinamieji, tęsdami nusikalstamą veiką, M. B. išvežė iš E. K. priklausančio buto į Kleboniškio mišką, kuriame prieš ją panaudojo fizinį smurtą, o iš jo išvežė į išnuomotą viešbučio kambarį, kuriame privertė suvartoti narkotinių medžiagų.

Nuo narkotikų apsvaigusią M. B. pervežė į vieną iš daugiabučių namų esantį sandėliuką, kuriame užrakintą laikė visą parą, iš jo automobiliu gabeno nežinoma kryptimi.

,,Policijos pareigūnai, sulaikę automobiliu merginą vežusius vyriškius, užkirto kelią tolimesniems nusikalstamiems veiksmams“, - kalbėjo M. Sabaitis.

R. U. ir E. K. teismas skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą, todėl teismo jie laukia laikinojo įkalinimo įstaigoje.

Ikiteisminio tyrimo metu kaltinamieji atsisakė duoti parodymus apie jiems inkriminuojamas nusikalstamas veikas, praneša Kauno apygardos prokuratūra.

Pažymėtina, jog abiems sunkinanti aplinkybė - nusikaltimus įvykdytas bendrininkų grupėje.

R. U. yra pateikti kaltinimai prekyba žmonėmis, ne tik disponavimu narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, bet ir lenkimą jas vartoti, turto prievartavimą, dokumento pagrobimą.

E. K. yra kaltinamas padaręs minėtas nusikalstamas veikas išskyrus disponavimą narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis bei lenkimą jas vartoti.

Už tai Baudžiamasis kodeksas numato maksimalią 10 metų laisvės atėmimo bausmę.