Žmonės per avariją nenukentėjo. Avarija įvyko, kai netoliese vilkikus stabdė muitinės pareigūnai. Paskui vieną stabdomą vilkiką važiavo Rygos gyventojo Leonido B., gim. 1960 m., vairuojamas BMW. Rygietis pagalvojo, kad jis irgi stabdomas, todėl pradėjo lėtinti greitį, tuo metu į jo BMW galą įsirėžė Kauno dujotiekininkų automobilis "Hyundai Sonata", vairuojamas 47 metų Vytauto R.

"Hyundai Sonata" po susidūrimo pakeitė važiavimo kryptį, išvažiavo į skiriamąją juostą ir čia trenkėsi į atitvarą. Šonu braukdamas per atitvarą automobilis dar nuvažiavo apie 50 metrų. Žmonės per avariją sužeisti nebuvo, o muitininkai iš posto pasitraukė pasirodžius policijai.

Abu vairuotojai buvo blaivūs, tik BMW vairuotojas Leonidas svarstė, kad "kokioje nors Vokietijoje", dėl tokio atsitikimo magistralėje kaltas būtų likęs tas, kuris stabdė mašinas, tas kuris ne laiku ir ne vietoje
mostelėjo krivule. Leonidas pasakojo, kad kartą pareigūnai jį stabdė Vokietijoje, tai policijos automobilis jį aplenkė magistralėje, o po to ant plafono antros pusės užsidegė užrašas, kad jis privalo važiuoti paskui. Taip važiavo iki saugios stovėjimo vietos kur patikrinę dokumentus vokiečiai Leonidą paleido.

Šio incidento vietoje buvo užpildytos dvi eismo įvykių deklaracijos: avarijos kaltininkas deklaraciją užpildė ir su įmonės "Automagistralė" atstovu dėl sugadinto atitvaro.

Anksčiau šioje vietoje greičio kontrolę vykdė kelių policijos pareigūnai, tačiau įrengus stacionarų greičio matuoklį, juos pakeitė muitininkai.