„Lietuvos rytas“ rašo, kad pirmadienį Palangos apylinkės teismas negalėjo užtikrinti vertėjo paslaugų, todėl bylos nagrinėjimas atidėtas antrą kartą.

Teismui nepavyksta Klaipėdos apskrityje rasti ne tik raštu, net ir žodžiu olandiškai galinčio vertėjauti specialisto, ketinama kreiptis į Vilnių, nors kol kas tokių vertėjų prisiviliojimas atvykti į Palangą vaisių nedavė.

Kita bėda - nukentėjusieji taip pat nenoriai atvyksta, nes jų problema jau išspręsta - žala atlyginta. Dienraštis rašo, kad atrakcionuose nukentėjusiems penkiems vaikams ir vienai moteriai balandį iš bendrovės „Leander LTU“ buvo priteista 3-7 tūkst. Lt. Vienam tėvui už patirtus išgyvenimus skirta 600 Lt.

DELFI primena, kad 2011 metų rugpjūčio 17-osios vakarą Palangoje, J. Basanavičiaus gatvėje, dingus elektrai, vienoje karuselėje įstrigo devyni žmonės, daugiausia – vaikai. Jie keturių-septynių metrų aukštyje beveik valandą sėdėjo žemyn galva.

Palangos savivaldybė teigė, kad atrakcionų parkas J.Basanavičiaus gatvėje ir Meilės alėjoje esančiuose sklypuose veikė neteisėtai, jis neturėjo savivaldybės leidimo tokiai veiklai vykdyti.