Aukšti policijos pareigūnai nemalonumų sulaukė, kai netikėtai į viešumą išlindo liudininkas Mindaugas Žalimas. Jis prokurorams papasakojo, kad žinojo apie D. Kedžio planuojamas žudynes ir neva apie jas pranešė tuometiniams policijos generalinio komisaro pavaduotojams Visvaldui Račkauskui ir Algirdui Stančaičiui bei kriminalinės policijos pareigūnui Tomui Ulpiui. Tačiau nusikaltimams nebuvo užkirstas kelias.

Įtarimus prokurorai pateikė V. Račkauskui ir T. Ulpiui. Jie iš karto atsistatydino. Taip pat įtariami šiuo metu Lietuvos kriminalinės policijos biure tebedirbantys skyriaus viršininkas Emilijus Damukaitis ir operatyviniai darbuotojai Darjušas Sinkevičius ir Vitalijus Vitkovskis. Byla netrukus bus perduota teismui.

„Pirmadienį baigėsi ikiteisminio tyrimo terminas ir byla jau turi būti pateikta prokurorui kaltinamajam aktui surašyti. Nuo šiandien prasideda kitas etapas - kaltinamojo akto rašymo etapas. Kai jis bus surašytas, byla bus perduota teismui“, - prokuroras sakė Žydrūnas Radišauskas.

Tarp kaltinimų pareigūnams - piktnaudžiavimas darbine padėtimi, tarnybos pareigų neatlikimas, dokumentų klastojimas.