Siekdami užkirsti kelią nelaimingiems atsitikimams, teisėsaugininkai paėmė 1 nelegaliai laikomą, įtariama, graižtvinį šaunamąjį ginklą su optiniu taikikliu, taip pat daiktą, panašų į šaunamąjį ginklą, su plastikine rankena ir pistoletą.

Anksčiau V. Ž. į teisėsaugininkų akiratį nepakliuvo.

Šiuo metu atliekama rastų daiktų ekspertizė. Vyriškiui paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis. Už šį nusikaltimą įtariamajam gresia laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Primename, kad asmenys, turintys dujinių pistoletų (revolverių), senovinių ginklų bei jų kopijų, taip pat nedidelės galios (2,5 J – 7,5 J) šaunamųjų ginklų, kuriuos įgijo iki įstatymo įsigaliojimo, privalo nuo 2011 m. kovo 1 d. iki 2014 m. sausio 1 d. juos užregistruoti policijos įstaigoje ir gauti leidimus laikyti (nešioti) ginklus. Raginame registruoti ginklus nedelsiant, nes asmenims, kurie po 2013 m. gruodžio 31 d., neturėdami policijos įstaigos leidimo, laikys dujinį pistoletą (revolverį), senovinį ginklą (jo kopiją), nedidelės galios šaunamąjį ginklą, bus taikoma baudžiamoji atsakomybė.