Italijos nusikaltėlių patikėtiniu pramintas M.M.Denisenka pernai iš Sicilijos gangsterių gavo užduotį likviduoti net Italijos Dželos miesto merą Rosario Crocettą. Kaunietis su savo parankiniais turėjo susprogdinti trotilo prikimštą automobilį tuomet, kai pro šalį važiuos netradicinės seksualinės orientacijos neslepiantis politikas. Laimė, šis iš anksto kruopščiai suplanuotas pasikėsinimas neįvyko, nes jo organizatoriai buvo sulaikyti, o M.M.Denisenka deportuotas į Lietuvą.

"Ekstros" šaltinių teigimu, netrukus laisvės oro gali įkvėpti ir M.M.Denisenkos sesers, garsios šuolininkės į tolį Adrijos Grocienės, vyras, Rusijos pilietis Leonidas Paršukovas, pravarde "Lionia Piterskij". Per Interpolą kelerius metus ieškotas kaliningradietis buvo sulaikytas 2001-ųjų pabaigoje Kaune.

Manoma, kad Afganistano karo veteranas anksčiau yra įvykdęs net keliolika užsakomųjų verslininkų bei teisėsaugininkų nužudymų įvairiose šalyse. Kriminalistų dėmesį "Lionia Piterskij" patraukė po to, kai prieš pusketvirtų metų Vilniuje buvo nušautas "daškinių" gaujos lyderis, buvęs Lietuvos bokso federacijos prezidentas Remigijus Daškevičius ("Daškė").

Pasakojama, kad ketveriems metams už neteisėtą sienos perėjimą bei ginklo laikymą nuteistas L.Paršukovas Marijampolės pataisos namuose įvedė tvarką - pastebimai sumažėjo narkomanų, dauguma nuteistųjų pradėjo dažniau tvarkyti savo kameras, sportuoti, skaityti filosofinę literatūrą. Pats "Lionia Piterskij" kalėjime išvengė nuobaudų, todėl yra nemaža tikimybė, jog į laisvę bus išleistas pirma laiko.

Kauno operatyvininkai nerimauja, jog paleidus samdomu žudiku laikomą rusą netrukus laikinąją sostinę gali vėl sudrebinti paslaptingi susišaudymai, sprogdinimai bei įtakingų kriminalinio pasaulio autoritetų dingimai.

Šiandien "Ekstroje" skaitykite:

Prezidentų dukterys

Lietuviška "Cosa nostra"

EBSW 2