Taip pat nedaug nusikaltimų praeitą mėnesį užregistruota Pilaitėje ir Grigiškėse - atitinkamai 5,0 ir 5,6 nusikaltimo 10 tūkst. gyventojų. Palyginus su rugpjūčio duomenimis, rugsėjį daugiau kaip du kartus sumažėjo nusikalstamumas Verkiuose ir Grigiškėse, beveik perpus pavyko sumažinti nusikaltimų skaičių Žirmūnuose ir Paneriuose. Tai ypač geri kovos su nusikalstamumu rezultatai, nes Verkių, Žirmūnų ir Panerių seniūnijos pastaraisiais mėnesiais pavojingumu išsiskirdavo iš kitų sostinės rajonų.

Jau trečią mėnesį iš eilės vis mažiau nusikaltimų užregistruojama Senamiestyje, nors šis rajonas sostinėje tebėra pats nesaugiausias. Rugsėjo mėnesį Senamiestyje 10 tūkst. gyventojų teko 61,4 nusikaltimo (rugpjūtį - 63,8, liepą - 65,8). Tačiau pastaraisiais mėnesiais didėja nusikalstamumas Žvėryne: rugsėjį čia užregistruota 24,4 nusikaltimo 10 tūkst. gyventojų (rugpjūtį - 23,3, liepą - 10,6). Tarp nesaugiausių sostinės seniūnijų rugsėjį išlieka ir Naujamiestis bei Naujininkai - atitinkamai 20,4 ir 20,2 nusikaltimo 10 tūkst. gyv.

Remiantis policijos duomenimis, įvertintas saugumas ir Vilniaus gatvėse. Praeitą mėnesį vėl padaugėjo vagysčių skaičius Taikos gatvėje, todėl ši gatvė buvo pati nesaugiausia: per mėnesį joje užregistruoti 23 nusikaltimai. Rugsėjį tapo pavojingiau Antakalnio gatvėje ir Saulėtekio alėjoje - čia atitinkamai užregistruota 14 ir 15 nusikaltimų, tačiau perpus sumažėjo nusikalstamumas Žirmūnų gatvėje - nuo 24 nusikaltimų rugpjūtį ir 12-os rugsėjį.

Net penkiolikoje Vilniaus gatvių per visą rugsėjo mėnesį nebuvo užregistruotas nė vienas nusikaltimas: saugu buvo Maišiagalos, Baltupio gatvėse, Verkiuose esančioje Kalvarijų gatvės dalyje, taip pat Geležinio Vilko, Panevėžio, Filaretų, Geležinkelio, Gėlių, Tilto, Trakų, Genių, Pramonės, Pergalės, A.J. Povilaičio gatvėse bei Laisvės prospekte.

Vilniečiams teikiama informacija apie saugumą sostinės seniūnijose bei gatvėse - tai Vilniaus savivaldybės ir sostinės policijos tęsiamo projekto "Saugus miestas" dalis, sakoma pranešime spaudai.