Kaip DELFI teigė Kauno policijos pareigūnai, prie sustojusios mašinos „VW Golf“, prie kurios vairo sėdėjo D. Čekalinas, pribėgo keli kaukėti užpuolikai ir paleido mažiausiai penkis šūvius – D. Čekalinas mirė vietoje.

Policijos duomenimis, nužudymą matė netoliese buvę žmonės, tačiau vaikai kraupaus vaizdo greičiausiai išvengė, nes mašina buvo pastatyta kiek atokiau nuo darželio.

Kol kas įvykį tiriantys pareigūnai neatskleidžia daugiau įvykio detalių.

Tai jau ne pirmas atvejis, kuomet D. Čekalinas atsidūrė susišaudymų epicentre. Tiesa, tuomet pats D. Čekalinas nušovė žmogų.

Dar 2007 metų pradžioje Šilainiuose, viename iš Baltų prospekto daugiabučių kieme iš savigynai įsigyto ginklo D. Čekalinas nušovė jį užpuolusį vyrą.

Buvo teigiama, kad D. Čekalinas buvo užpultas peiliu ginkluoto užpuoliko, kurį tiesiog suvarpė kulkomis – iš viso į auką buvo paleista net 11 šūvių.

Penktadienį Kauno apygardos prokuratūra išplatino pranešimą, kuriame rašoma, kad D. Čekalinas su žmona buvo atvykę iš darželio pasiimti savo atžalos. Kol vyriškis sėdėjo automobilyje ir laukė sugrįžtančios žmonos su vaiku, į jį buvo paleisti mažiausiai aštuoni šūviai. D. Čekalinas mirė vietoje.

Anot pareigūnų, šiuo metu atliekami būtini ikiteisminio tyrimo veiksmai, apžiūrimas automobilis, kuriame D. Čekalinas buvo nušautas.

Sudaryta tyrimą organizuojanti ir jį kontroliuojanti grupė, susidedanti iš Kauno apygardos prokuratūros ONKT skyriaus prokurorų.