Bernadette Quirk vieną iš gimusių kūdikių neteisėtai palaidojo kapinėse, o tris laikė spintoje suvyniojusi į laikraščius ir skudurus nedidelėje plastikinėje šiukšliadėžėje, kartu įdėjusi ir oro gaiviklį.

Kraupų radinį praėjusių metų liepą aptiko moters dukra, kuri ir pranešė apie tai policijai. Vėliau policija nustatė, kad Sent Helenso miestelyje gyvenanti B. Quirk gimdė 1985–1995 metais, tačiau tikslių datų neprisimena, nes santuokai iširus pradėjo girtuokliauti.

Policijos detektyvas Neilas Bickley sakė, kad B. Quirk gyveno „chaotišką gyvenimą“ po to, kai praėjusio amžiaus devintojo dešimtmečio pabaigoje žlugo santuoka ir ji turėjo „daug atsitiktinių lytinių santykių“.

Per pastaruosius 20 metų moteris daug kartų keitė gyvenamąją vietą ir visuomet veždavosi kūdikių palaikus su savimi. Ji negalėjo paaiškinti, kodėl tai darė. Visi kūdikiai moteriškos lyties, o dvi mergaitės buvo dvynukės. Pati B. Quirk teigia prisimenanti tik tris kūdikius. Ji tvirtino, kad visi kūdikiai gimė negyvi, o ekspertai nepajėgė įrodyti priešingai. Tačiau kodėl vaikai gimė negyvi, medikai nustatyti negalėjo.

Teismas nuosprendį šioje byloje skelbs spalio 11 d.