Šviesiu paros metu, apie 13.15 val., minėta gatve greitai važiavo šiauliečiui priklausanti „Audi 90“. Staiga mašina išvažiavo į kitą kelio pusę ir trenkėsi į pakelėje stovėjusį „Opel Omega“.

Po to “Audi” trenkėsi į „VW Golf“ automobilį ir taranavo metalinį šiukšlių konteinerį bei kitą „omegą“. Po smūgio į golfą, „omega“ taip pat pavažiavo į priekį ir atsitrenkė į prieš jį stovėjusį „Ford Fiesta“. Antrasis „Opel Omega“ automobilis dar trenkėsi į „Honda Accord“, šis - į pežo, pežo – į trečiąją „Opel Omega“.

Po tokios smūgių grandinės žmonės nenukentėjo, tik praeiviai matė, kaip iš vairuotojo pusės išlipo vyriškis ir šluostėsi iš nosies bėgantį kraują. Iš keleivio pusės išlipo moteris. Atvykusiems policininkams ji prisistatė Skuodo rajone registruota 22-ejų metų Jūrate Jasaite.

Nors moteris neturėjo vairuotojo pažymėjimo, be to, į alkotesterį „įpūtė“ 0,95 promilės, tikino, kad avarijos metu vairavo būtent ji. Tai nenuostabu, nes jos draugas Romanas Kolodejus, kurio tėvui priklauso automobilis, buvo dar girtesnis.

Jis „įpūtė“ 2,34 promilės. Jūratė aiškino, kad bare išgėrė vieną kokteilį, tad, kadangi buvo blaivesnė už savo draugą, sėdo prie vairo. Policininkai stebisi tokia moteriška logika. Nors ji gelbėja nuo atsakomybės savo draugą, tačiau rizikuoja, kad pačiai bus iškelta baudžiamoji byla. Eismo priežiūros skyriaus tyrėjai tikisi sužinoti teisybę. Beje, keturios iš aštuonių apdaužytų mašinų nukentėjo gana smarkiai.