Avarijos metu sužeista kartu su Urbonu važiavusi pasvalietė Virgilija Bručienė. Jai nuo smūgio lūžo dešinė ranka. Urbonas nuvežtas į ligoninę, kur medikai jam nustatė lengvą girtumo laipsnį. Politiko kraujyje rasta 0,7 promilės alkoholio. Tuo pačiu metu jo bendrakeleivei medikai gipsavo ranką.

Policijos suvestinėje teigiama, kad eismo įvykis atsitiko nepasirinkus saugaus greičio. Pareigūnai apie politiko sukeltą avariją kalba atsargiai ir smulkmenų nekomentuoja.

Zikaro gatvės gyventojai 22 valandą išgirdo stiprų smūgį ir mano, kad greičio būta didelio. Tuojau pat po avarijos namo grįžęs verslininkas Dainius Žiplys pamatė savo automobilį smarkiai aplamdytu šonu, nuo smūgio įlėkusį į griovį. Zikaro gatvėje leista važiuoti 20 kilometrų per valandą greičiu.

"Maniau, kad mūsų gatvėje labai saugu, nedrausdavau net vaikams žaisti joje. Manau, greitis buvo labai didelis, nes nuo silpno smūgio mašina nebūtų nulėkusi į griovį", - teigė nukentėjęs panevėžietis. Autobuso remontas jam kainuos ne vieną šimtą litų, nes kai kurių detalių neįmanoma sutaisyti, jas reikia keisti. "Mašinos šono skardų jau neįmanoma suvirinti, jas reikia keisti", - sakė Žiplys.

Žymiam sportininkui verslininkas didelių pretenzijų nereiškė, juk nuostolius padengs draudimo bendrovė. "Pasakiau, kad geriau būtų dviračiu važiavęs", - juokėsi Žiplys.

Pasaulio ultratriatlono varžybų Panevėžyje iniciatorius, miesto tarybos sekretoriato vyriausiasis specialistas sporto klausimais LŽ siūlė nekelti skandalo, nes kasdien tūkstančiai žmonių patenka į tokias situacijas.

"Tą vakarą namie žiūrėjau krepšinio varžybas. Giminaitė paprašė pavežti. Kas čia tokio atsitiko? Taip, buvau išgėręs alaus. Aš nesipriešinau, pats važiavau į ligoninę ir daviau kraujo. Kol surašė protokolą, net girtumas praėjo. Liko tik 0,3 promilės", - kalbėjo Urbonas. Pasak jo, kelias buvo labai duobėtas ir jis netyčia kliudė automobilį.

Šalia Kniaudiškių mikrorajono esanti Zikaro gatvės dalis, kurioje įvyko avarija, neasfaltuota ir duobėta. Urbonas nepatikslino, kur jis vežė Bručienę. Miesto tarybos nario namai yra kitoje miesto pusėje, o avarija įvyko toli nuo jo namų.

Plačiau apie tai skaitykite "Lietuvos žiniose"