Kaip paskelbė teisėja Aiva Survilienė, nuteistasis per šį laiką privalės būti namuose nuo 22 iki 6 val. Tiesa, kaltę pripažinęs vaikinas dar šį nuosprendį galės apskųsti apeliacine tvarka.

Narkotikų platintojas buvo sulaikytas praėjusių metų rugsėjo 26-osios vakarą, kai jį su prie automobilio vairo sėdėjusiu draugu sustabdė policijos pareigūnai. Po jų apžiūros automobilyje buvo rasti 8 maišeliai su kanapėmis ir jų dalimis.

Nepilnametis buvo nuvežtas į sostinės 6-ąjį policijos komisariatą, tačiau prieš išlipdamas iš pareigūnų tarnybinio automobilio jis nusprendė pabandyti išsisukti nuo atsakomybės.

„Galiu susitarti, turiu pinigų“, - iš pradžių nedrąsiai pareigūnams pareiškė vaikinas.

Pareigūnai į jaunuolio pasiūlymą nereagavo, tačiau kai šis dar kartą pakartojo, jog gali sumokėti už jo paleidimą, policininkai jį įspėjo, jog šis gali būti nubaustas už kyšio davimą.

Tačiau tai narkotikų platintojo nesustabdė – jis teigė turįs 290 litų, kuriuos sumokės, jeigu policininkai jį paleis bei atiduos rastus kanapių ir jų dalių maišelius.

10-20 litų kupiūras jaunuolis sudėjo tarp priekinių automobilio sėdynių į dėkliuką. Netrukus jis buvo sulaikytas ir dviem paroms uždarytas į areštinę.

Teisme nepilnametis savo kaltę pripažino, tačiau tikino, kad kyšio nesiūlė. „Tiesiog paprašiau mane paleisti“, - aiškino vilnietis.

Jis neslėpė, kad už 280 litų kanapių įsigijo sostinės čigonų tabore, nes jas ne tik pats vartoja, bet ir platina. Dalį savo „pirkinio“ nepilnametis teigė jau surūkęs.

Dėl pareigūnų papirkimo ir neteisėto narkotikų laikymo nuteistam vilniečiui teismas skirdamas bausmę atsižvelgė, kad jis anksčiau nėra teistas, prisipažino padaręs nusikaltimą, be to, nusikalto būdamas nepilnametis.