2008-ųjų liepos 20-osios vėlų vakarą 5-6 kaukėti asmenys įsibrovė į gyvenamąjį namą Kleboniškio gyvenvietėje, Kaune, ir, panaudoję fizinį smurtą, mušę bei kankinę namo šeimininkus V. Š. (g. 1956) ir R. Š. (g. 1957) bei jų dukrą I. Š. (g. 1985), reikalavo pinigų. Pagrobę pinigus, juvelyrinius dirbinius bei kitus vertingus daiktus, plėšikai pasišalino. Nukentėjusiems asmenims padaryta 696 469 litų turtinė žala, praneša Kauno apskrities policija.

Šių metų sausio 17 d. Kauno kriminalinės policijos pareigūnai sulaikė 33-ejų kaunietį Aidą Kupčiūną, kuriam įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl plėšimo, pagrobiant didelės vertės turtą. Už tai gresia laisvės atėmimas nuo 2 iki 10 metų.

Kratos metu pas įtariamąjį rasti keturi krepšiai su nardymo įranga ir rūbais, baltų miltelių, žalsvos spalvos tablečių bei smulkintų žolelių, kaip įtariama, kvaišalų, du motociklai "Ducati". Nustatyta, kad vienas iš motociklų vogtas Vokietijoje, kitas - su akivaizdžiai perkaltais kėbulo numeriais.

Kauno miesto apylinkės teismas A. Kupčiūnui paskyrė kardomoją priemonę - suėmimą 2 mėnesiams.

Pareigūnai prašo atsiliepti asmenis, atpažinusius savo daiktus, ir paskambinti į Kauno policiją tel. 8-37 303 112, 303 034 arba 02 (visą parą).

Foto: Kauno VPK
Foto: Kauno VPK

Foto: Kauno VPK

Foto: Kauno VPK

Foto: Kauno VPK