Ta šeima "seniai pykosi", tačiau tyrėjai kol kas nežino, dėl kokios priežasties įvyko tas incidentas, sakė pareigūnai.

Policija ieško 35 metų Paulo Michaelo Merhige'o, gyvenančio Majamyje. Jis taip pat įtariamas nušovęs 79 metų tetą ir kitą seserį, kuri buvo nėščiosios dvynė.

"Mes tiksliai nežinome, kodėl įvyko šis incidentas, - sakė Džupiterio policijos seržantas Scottas Pascarella. - Vargu ar prieš tą susišaudymą būtų kilęs koks vaidas".

Pareigūnas pridūrė, kad P.M. Merhige'as prieš tą incidentą buvo trumpam išėjęs iš savo giminės namų Džupiteryje, kur buvo susirinkę 17 artimųjų.

Tame už maždaug 145 kilometrų į šiaurę nuo Majamio esančiame pajūrio miestelyje gyvena kai kurios JAV garsenybės, tokios kaip legendinis krepšininkas Michaelas Jordanas ir Holivudo žvaigždė Burtas Reynoldsas.

S. Pascarella sakė, kad apie tą incidentą policijai pirmiausiai pranešė pagalbos telefonu paskambinęs kaimynas, o vėliau sulaukta skambučio iš vieno tame name buvusio žmogaus. Namas, kuriame įvyko susišaudymas, priklauso vietos televizijos žurnalistui Jimui Sittonui ir jo žmonai.

Pasak policijos, Sittonų dukrelė Makayla nuėjo miegoti prieš įvykstant susišaudymui.

"Ji buvo mūsų gyvenimas. Nežinau, ar mes sugebėsime kada nors atsigauti, - sielvartavo jos tėvas.

J. Sittonas sakė vietos žiniasklaidai, kad jo dukra turėjo dalyvauti šventiniame baleto "Spragtukas" vaidinime. Šešiametė šoko Floridos klasikinio baleto teatre, kuris penktadienį surengė du pasirodymus.

"Makayla buvo mūsų šeimos narė ir viena iš jauniausių šokėjų, - sakė baleto meno vedėja Colleen Smith. - Ji buvo graži miela mergaitė - tikras spindulėlis."

P.M. Merhige'o aukomis taip pat tapo dvynės seserys Carla Merhige ir Lisa Knight, taip pat jo teta Raymonde Joseph).

Į ligoninę išvežto sunkiai sužeisto įtariamojo svainio Patricko Knighto būklė buvo kritinė, tačiau stabili. Per susišaudymą taip pat buvo lengvai sužeistas 52 metų Cliffordas Gebara.

Carla Merhige dirbo Majamyje nekilnojamojo turto agente.

Šis incidentas sukrėtė Palm Bičo apygardos bendruomenę.

"Mūsų vaikai vieni išeina į gatves, - sakė 67 metų Nicole Kemp, kuri to susišaudymo aukų nepažinojo. - Maniau, jog čia saugiausia vieta gyventi. Tačiau tai nieko nereiškia, jeigu atsiranda koks maniakas."