Sekmadienį dviejose avarijose Ukmergės ir Kretingos rajonuose žuvo trys žmonės, o penki jaunuoliai – sužaloti. Dviejų būklė itin sunki.

Sekmadienio naktį, apie 1.30 val. Ukmergės rajono Vaivadiškių kaime automobilis "Audi 100", vairuojamas 17-mečio E.G., nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Vairuotojas žuvo, o keleiviai – 15-metis E.J., 16-metis P.S., 23 metų I.T. bei nenustatytos tapatybės jaunuolis paguldyti į ligoninę. Dviejų iš jų būklė itin sunki. Sekmadienį vakare paaiškėjo, kad automobilyje buvo ir 17-metė mergina, kuri iš avarijos vietos pasišalino pėsčiomis. Bet vakare ir jai teko kreiptis pas medikus – merginą ėmė pykinti, skaudėjo galva. Ji išvežta į vieną Vilniaus ligoninių.

Pasak įvykį tiriančių pareigūnų, „Audi“ vairavęs 17-metis net neturėjo vairuotojo pažymėjimo. Ekspertai turi nustatyti ar jaunuolis buvo blaivas. Manoma, kad avarija įvyko dėl pernelyg didelio greičio.

Dėl per didelio greičio tragiška avarija sekmadienį įvyko ir Kretingos rajone. Apie 12.40 val. kelio Salantai – Grūšlaukė – Benaičiai 5-ame kilometre automobilis "Audi 100", vairuojamas 44 metų Ankštakių kaimo gyventojo E.Ž., nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. 39 metų keleivis D.M. iš Juodupėnų žuvo iškart. Vairuotojas mirė atvežtas į ligoninę.

Kretingos kelių policijos poskyrio viršininkas Algirdas Budginas DELFI sakė, jog automobilis nuo kelio nulėkė posūkyje ir keliskart vertėsi. Kelias asfaltuotas, lygus, posūkis – ne staigus. Bus aiškinamasi ar vairuotojas buvo blaivas.