Teisėjų kolegija išėjo priimti sprendimo, kuris bus skelbiamas kovo 29 d., pranešė teismas.

Vilniaus apygardos teismas 2006 m. gruodžio 8 d. nuosprendyje nurodo, jog H. Daktaras prievartavo kauniečio turtą, o vėliau jis ir jo artimieji reikalavo G. Kučio ir jo žmonos keisti parodymus dėl 2005 m. įvykusio jo apšaudymo, kurio metu G. Kučys buvo sunkiai sužalotas.

H. Daktarui buvo skirta 2 metų 9 mėnesių laisvės atėmimo bausmė ir 10 tūkst. Lt bauda. Jo motinai pirmosios instancijos teismas liepė sumokėti 5 tūkst. Lt baudą, V. Glinskui – 12,5 tūkst. Lt baudą. Žmona R. Daktarienė pirmosios instancijos teisme buvo išteisinta, nepadarius nusikalstamos veikos. Iš H. Daktaro nukentėjusiems verslininkams buvo priteista po 20 tūkst. Lt neturtinės žalos.

Apeliaciniame skunde Generalinės prokuratūros prokuroras prašo griežtinti bausmę H. Daktarui ir skirti jam 4 metus laisvės atėmimo, be to, prašo pripažinti kalta dėl poveikio liudytojui R. Daktarienę ir skirti jai 5 tūkst. Lt baudą, o neturtinės žalos atlyginimą nukentėjusiesiems kauniečiams padidinti iki 50 tūkst. Lt kiekvienam.

Nukentėjusieji Apeliacinio teismo taip pat prašo griežtinti laisvės atėmimo bausmę H,. Daktarui ir didinti neturtinės žalos atlyginimą iki 50 tūkst. Lt kiekvienam.

Nuteistasis V. Glinskas prašo mažinti jam paskirtos baudos dydį.

H. Daktaro advokatas Apeliacinio teismo prašo H. Daktarą išteisinti. Apelianto teigimu, slapto sekimo metu daryti garso įrašai neįrodo H. Daktaro kaltės prievartavus nukentėjusiojo turtą, o jo kaltė byloje grindžiama tik G. Kučio parodymais.

Apeliacinis teismas taip pat nagrinėja bylą, kurioje Darius Mačianskas (gim. 1972 m.), Deividas Kanys (gim. 1980 m.), Liutauras Brusokas (gim. 1979 m.) už nukentėjusiojo ir šioje byloje Gintaro Kučio sunkų sužalojimą nuteisti 8 metams laisvės atėmimo, Ričardui Ščiukui (gim. 1983 m.) skirta pusantrų metų laisvės atėmimo bausmė, o Renaldas Kanys (gim. 1973 m.) išteisintas. Šioje byloje savo sprendimą Apeliacinis teismas skelbs kovo viduryje.