Silpnas ir užkimęs dainininkės balsas sustiprėjo tik jai pradėjus kalbėti apie tai, kad P.Buivydas dėl avarijos kaltina automobilį vairavusį jos draugą Deivydą Vosylių – neva automobilis viršijęs greitį.

„Mes tikrai neviršijome greičio. Man buvo labai liūdna išgirsti, kad tas žmogus gali šitaip kalbėti, – „Lietuvos rytui“ telefonu vakar guodėsi dainininkė. – Juk mes visi galėjome žūti, jei tikrai būtume greitai važiavę“.

G.Karaliūnaitę nustebino ir ūkininko kalbos, kad iš aptvaro pabėgo tik viena telyčia. „Aš iškart sakiau, kad karvių kelyje buvo ne viena, o visa banda, – lėtai ir vis kosčiodama pasakojo dainininkė. – Niekaip nesuprantu, kam reikėjo meluoti“.

Girdiškės kaime (Šilalės r.) gyvenantis 47 metų P.Buivydas vakar toliau dėstė, kad dėl nelaimės kalti patys automobiliu važiavę žmonės. „Kiek man žinoma, vairuotojas atsako už kliūtį kelyje. Jis turi važiuoti saugiu greičiu“, – „Lietuvos rytui“ sakė ūkininkas, kurio karvę partrenkė D.Vosyliaus vairuojamas „Citroen“.

„Kiek galvijų buvo ant kelio, aš nežinau. Kai po avarijos nuvažiavau į įvykio vietą, radau tik vieną negyvą telyčią. Pareigūnai liepė patraukti ją į šalį, kad netrukdytų eismui“, – sakė ūkininkas. Trečiadienį ūkininkas bus apklausiamas Šilalės policijos komisariate, rašoma dienraštyje.