„Neptūnas“ pirmadienį vakare siekė trečiosios pergalės kovoje su Jonavos „CBet“, tačiau Klaipėdos ekipos sirgaliai skirstytis ėmė nelaukę dvikovos pabaigos.

Šeimininkai 77:93 (18:21, 21:35, 16:13, 22:24) turėjo pripažinti Jonavos „CBet“ (6-1) pranašumą.

Dvikovą komentavęs buvęs krepšininkas Tautvydas Šležas trečiame kėlinyje ironizavo, jog artėjančio Maksimo Galkino koncerto reklama „Švyturio“ arenoje – dar neblogiausias vaizdas pirmadienį vakare.

„Galvojau, kad Maksimo Galkino pasirodymas bus pats baisiausias dalykas šiose rungtynėse“, – taip T. Šležas įvertino „Neptūno“ žaidimą pirmomis trečio kėlinio minutėmis, kuomet šeimininkų ekipa strigo puolime ir negalėjo sulaikyti tolstančių varžovų.