Pirmadienį Utenos „Juventus“ krepšininkai išvykoje 75:100 nusileido titulą ginantiems kauniečiams.

„Keletas žaidėjų šiandien – tragedija, koktu buvo žiūrėti ir nepatogu už juos, svetima gėda.

Kalbėsime, spręsime problemas. Mes suprantame, kad čia „Žalgiris“, ne esmė yra laimėti. Bet po pirmo kėlinio mes žaidėme, net nežinau kaip įvardinti, lyg koks „Babrungas“. Nenoriu nieko įžeisti, turiu omeny kokią nors prasčiausią komandą, kokia tik buvo žaidusi“, – apmaudą po rungtynių liejo Ž. Urbonas.

Prieš tai jis pernelyg gerai apie save pagalvojusius auklėtinius buvo palyginęs su Ronaldo ir Rivaldo, o šįkart trenerio aliuzija į futbolą nepraėjo nepastebėta.

Į ją sureagavo ne kas kitas, o Plungės „Babrungas“ – komanda, žaidžianti antroje pagal pajėgumą LFF I lygoje.

„VšĮ „Plungės futbolas“ oficialiai kviečia gerb. Žydrūną Urboną į „Babrungo“ namų rungtynes (bilietai bus mūsų dovana Jums), kur galėsite artimiau susipažinti su Lietuvos futbolu bei Plungės vyrų komanda. Tikimės, jog po pažinties su klubu, pakeisite savo nuomonę ir kitą kartą prieš sakant įvairius palyginimus turėsite visai kitokią nuomonę.

P.S. savo bendruomenę skatiname būti tolerantiškiems ir priimti kiekvieno nuomonę, kad ir kokia neteisinga ji būtų klubo atžvilgiu, taip parodant pavyzdį, jog mes žinome, kas esame, ir žinome, kur link einame“, – socialiniame tinkle rašė „Babrungo“ atstovai.

Plungės klubas po 8 turų I lygoje rikiuojasi ketvirtas (16 taškų) tarp 14 komandų.

Nuo 1935 metų savo istoriją skaičiuojantis klubas, pastarąjį kartą atgimęs 2015 metais, 1956-aisiais vienintelį kartą laimėjo Lietuvos čempionatą. Tiesa, tuomet ekipa vadinosi „Linų audiniais“.