Prabėgus kelioms dienoms po Naųjųjų šventimo „B tribūna“ savo feisbuko profilyje patalpino fotomontažą su D. Gudelio nuotrauka su prierašu: „Paskutinį kartą matytas prieš mėnesį, pažadėjęs pasiaiškinimą „Ryto“ fanams“.

Visgi kol kas šios „paieškos“ yra bevaisės, D. Gudelio portretas toliau šmėžuoja fanų puslapio viršuje, o žadėtų pasiaiškinimų jie negavo.

Visos šios istorijos užuomazgos fiksuotos dar gruodžio pradžioje, kai į nesėkmių liūną įklimpusi komanda socialiniuose tinkluose pranešė filmuosianti tinklalaidę su D. Gudeliu ir paragino fanus užduoti klausimus.

Klausimų buvo itin daug ir įvairios tematikos, kai kurie – itin tiesmuki, o atsakymų į juos fanai kol kas taip ir nesulaukė.

Prieš keletą dienų „Rytas“ išplatino tinklalaidę, kurioje savo mintimis dalijosi ne D. Gudelis, o klubo direktoriaus pareigas einantis Justas Jankauskas.

Į komandos sirgalius kreipėsi ir „Rytą“ treniruojantis Donaldas Kairys, kurio atsakomybės fanai reikalavo prieš pat didžiąsias metų šventes.

„Suprantu fanus – jie myli krepšinį, jų širdys dega, jie nori matyti komandą, kylančią į viršų. Bet jie yra sirgaliai, ir jiems reikėtų sirgti už savo komandą. O mes su klubo vadovybe tikrai surasime sprendimų, kurie padės mums iškilti“, – didesnio pasitikėjimo kredito prašė D. Kairys, klube atliekantis ir sporto direktoriaus funkcijas.

Artimiausias iššūkis jo auklėtinių laukia trečiadienį, nuo 18.30 val., Utenoje vyksiančioje Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio akistatoje su vietos „Juventus“.

Primename, kad LKL čempionate Vilniaus komanda kol kas žengia trečia, o FIBA Čempionų lygoje jos situacija yra nepavydėtina – prasibrauti į kitą etapą „Rytui“ liko tik teorinės galimybės.