Šių metų lenktynių ambasadoriumi tapo „Ryto“ šeimos vaikas – Lauritos ir Arno Butkevičių sūnus Aronas, kuris neseniai žengė pirmuosius savo žingsnius ir kartu su tėvais vertins mažųjų ropliukų pastangas. Mažųjų lenktynių dalyvių laukia klubo bei jų partnerių prizai.

„Ropliukų lenktynės yra vienas populiariausių mūsų klubo renginių mažiesiems, kuris suburdavo šeimas į krepšinio areną. Mums smagiausia matyti, kad tos šeimos ir lieka kartu su krepšiniu, kadangi pastebime, kaip „Ryto“ krepšininkus rungtynių metu dažnai palaiko pirmoji „Ryto“ ropliukė Helga. Netekę galimybės kontaktuoti su savo fanais gyvai, šį renginį nutarėme perkelti į virtualią erdvę ir tikimės, jog turėsime smagų renginį savo sirgaliams. O šiais metais laukia didelė intriga – dvejus metus iš eilės lenktynių trasoje pirmosios finišuodavo ropliukės, ar ši tradicija išliks nesulaužyta ir šiemet?“ – sako klubo direktorius Rolandas Jarutis.

Ropliukų lenktynėse registruotis gali pilnamečiai asmenys, kurie yra vaiko tėvai arba globėjai. Lenktynėse dalyvaujantys kūdikiai renginio dieną turi būti ne jaunesni nei 6 mėn. bei ne vyresni nei 12 mėn (imtinai) amžiaus. Svarbiausia sąlyga – ropliukas negali mokėti vaikščioti.

Lenktynių trasa – 5 metrai. Tėvai ar globėjai galės naudoti įvairius daiktus (raktų pakabukus, žaislus ir kt.) siekiant atkreipti kūdikių dėmesį. Du lydintieji asmenys galės kartu su dalyviu būti lenktynių trasoje.

Iki gegužės 22 d. užsiregistravę dalyviai gaus visą informaciją apie lenktynių eigą. Dalyvių kiekis ribotas.