Tarpsezoniu krepšinio rinką įspūdingais pirkiniais sudrebinęs Katalonijos klubas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame nufilmuotas salėje prakaitą liejantis amerikietis.

28-erių metų 208 cm ūgio vidurio puolėjas tarsi įžaidėjas tobulina driblingo įgūdžius ir vienu metu skirtingu tempu į žemę muša du kamuolius, gerina individualią techniką su asmeniniu treneriu, tinklelį skrodžia ir taiklūs aukštaūgio metimai iš toli.

Įdomu tai, kad per du „Žalgiryje“ praleistus sezonus Eurolygos turnyre B. Daviesas iš trijų taškų zonos neatakavo nė karto.


Primename, kad B. Daviesas su „Barcelonos“ klubu pasirašė dvejų metų trukmės sutartį.

Anot Ispanijos žiniasklaidos, iš „Žalgirio“ aukštaūgį katalonai perpirko sumokėję už 250 tūkst. eurų išpirkos sumą.

„Mundo Deportivo“ tai vadino katino ašaromis, ir su tokiu vertinimu galima sutikti – B. Daviesas ne šiaip sau po antrojo savo sezono Kaune buvo išrinktas į simbolinį Eurolygos penketą.

Naudingiausias ir rezultatyviausias „Žalgirio“ žaidėjas vidutiniškai per rungtynes pelnydavo 14,2 taško ir atkovodavo 5,5 kamuolio. Anksčiau Ispanijos žiniasklaida trimitavo, kad Barselonoje aukštaūgio atlyginimas pakils daugiau nei trigubai ir sieks 2,5 mln. eurų.

Pats B. Daviesas viename interviu yra sakęs, kad „Barcelonos“ pasiūlymą priėmė pasikonsultavęs su „Žalgirio“ vyriausiuoju treneriu Šarūnu Jasikevičiumi.

„Barcelona“ šią vasarą apskritai netaupė ir prisiviliojo tokius naujokus kaip Nikola Mirotičius, Cory Higginsas bei Alexas Abrinesas.

Tačiau visi jie atvyko į Kataloniją kaip laisvieji agentai, o išpirką teko sumokėti tik už B. Daviesą.

„Barcelonos“ kito sezono sudėtis: Thomasas Heurtelis, Kevinas Pangosas, Cory Higginsas, Pau Ribasas, Kyle'as Kuricas, Alexas Abrinesas, Adamas Hanga, Pierre'as Oriola, Victoras Claveras, Rolandas Šmitas, Nikola Mirotičius, Brandonas Daviesas, Ante Tomičius, Artiomas Pustovojus.