Vietiniai sirgaliai greitai įvardino, jog Lietuva – krepšinio valstybė, o „Žalgiris“ – pagrindinis ir stipriausias šalies klubas. Vardindami žinomiausius mūsų šalies krepšininkus Gran Kanarijos klubo sirgaliai išskyrė Arvydą Sabonį, Šarūną Marčiulionį, Joną Valančiūną bei žinojo „Žalgirio“ vyriausiąjį trenerį Šarūną Jasikevičių.

„Žalgiris TV“ vietinių pasiteiravo ir apie tai, kuris iš dabartinių „Herbalife“ žaidėjų yra rungtyniavęs Kaune. Nors keletas įvardijo buvusį žalgirietį ir Gran Kanarijos žaidėją Keviną Pangosą, vienas iš fanų tiksliai atsakė, jog Kauno klube yra žaidęs dabartinis Ispanijos komandos krepšininkas Siimas-Sanderis Vene.

Sirgaliai bandė atspėti ir, kokia šiuo metu oro temperatūra Lietuvoje. Kaip atskaitos tašką „Žalgiris TV“ nusprendė išskirti -5 laipsnių oro temperatūrą, kurią tiksliai įvardino bent keli pašnekovai.

Galų gale, Gran Kanarijos arenoje buvo sutiktas ir vienas „Žalgirio“ sirgalius iš Nyderlandų. Pasirodo, tai Lietuvoje tarnybą Rukloje atlikęs NATO karys, kuris dirbdamas mūsų šalyje greitai pamilo „Žalgirio“ ekipą stebėdamas rungtynes Kaune.

„Smagu, kad komanda iš Lietuvos yra tokia galinga jėga visoje Europoje, nors turnyre yra tiek daug finansiškai pajėgių komandų tokių kaip Madrido „Real“ ar „Barcelona“. Visgi „Žalgiris“ išlieka konkurencingas šiame turnyre, todėl man ši ekipa labai patinka“, – teigė karys.