Penkta vieta. Gražiais epizodais sirgalius džiuginantis Klaipėdos „Neptūno“ legionierius J. Grantas nepasikuklino ir prieš „Juventus“ krepšininkus. Amerikietis apžaidžia du varžovus ir įkala kamuolį į krepšį.

Ketvirta vieta. Jaunasis M. Jucikas pamoko vyresnįjį brolį J. Juciką. Pagavęs kamuolį mestą iš užribio „Šiaulių“ krepšininkas pelno du taškus paskutinę atakai skirtą sekundę. Deja, „Šiaulių“ nuo sutriuškinimo tai neišgelbėjo.

Trečia vieta. Į greitą ataką trise pabėgę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai nepaliko vilčių apsiginti J. Sinicai iš Kėdainių „Nevėžio“. Reikiamu metu perdavimo iš komandos draugo sulaukęs N. Balašovas galingai sugrūda kamuolį į krepšį.

Antra vieta. A. Gudaitis dominuoja po „Šiaulių“ krepšiu. Po netaiklaus D. Gailiaus metimo, „Lietuvos ryto“ puolėjas atkovoja kamuolį puolime ir sudrebina priešininkų komandos krepšį. „Šiauliams“ belieka susitaikyti su dviem praleistais taškais.

Pirma vieta. Veteranas M. Lukauskis prisimena jaunystę. „Lietkabelio“ krepšininkas perima kamuolį ir vienas pats skuodžia per visą aikštelę. Panevėžio atstovo nepaviję „Vytauto“ krepšininkai tik akimis palydi M. Lukauskio dėjimą į krepšį.