Paklausite, iš kur toks ūgis? Robertas centimetrus paveldėjo iš savo 217 cm ūgio tėvo Zigmondo, kuris anksčiau taip pat žaidė krepšinį profesionaliai.

R. Bobroczky auga tiesiog neįtikėtinai sparčiai – sakoma, kad jis per metus paauga apie 10 centimetrų (!).

Rumunų milžinas praėjusiais metais pasirašė sutartį su Romos „Stella Azzurra“ komanda – ta pačia ekipa, kurioje karjerą pradėjo 2006 metais NBA naujokų biržoje pirmuoju šaukimu pakviestas Andrea Bargnani.

Jaunasis krepšininkas jau dabar būtų beveik aukščiausias žaidėjas NBA istorijoje. Įdomu tai, kad aukščiausias visų laikų NBA krepšininkas yra taip pat rumunas. Vašingtono „Bullets“ ir Naujojo Džersio „Nets“ komandose rungtyniavusio Gheorghe‘o Muresano ūgis siekia 231 cm.

Legendinio Sudano krepšininko Manute Bolo ūgis taip pat siekė 231 cm.

Visgi ūgis dar nieko nereiškia. Nors R. Bobroczky už savo bendraamžius yra aukštesnis keliomis galvomis, aukštaūgis juda labai sunkiai ir vangiai, yra beprotiškai liesas bei dažniau renkasi metimus iš vidutinio nuotolio nei iš po krepšio.

R. Bobroczky galima pagirti už gerą aikštelės matymą ir blokuojamus metimus. Vis dėlto reikia pripažinti, kad jis dar yra labai jaunas ir iki profesionalo šiam bokštui – dar daug treniruočių ir prakaito. Tačiau potencialo šis dangoraižis tikrai turi.