„Nuggets“ lyderis, serbas Nikola Jokičius žaidė 45 minutes, pelnė 30 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

„Lakers“ gretose 38-erių LeBronas Jamesas žaidė be poilsio – 48 minutes, surinko 40 taškų (11/18 dvit., 4/7 trit., 6/7 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Po pirmosios mačo pusės „Lakers“ pirmavo 73:58. Gynyboje šeimininkus sukaustę svečiai po pertraukos atsitiesė ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 5 taškų persvarą.

Lemiamame kėlinyje „Nuggets“ buvo priekyje per vieną, du metimus, tačiau likus 1:13 min. Anthony Davisas baudų metimais išlygino rezultatą 111:111.

Iniciatyvos ėmėsi Nikola Jokičius: jo dvitaškis likus 51 sek. išvedė svečius į priekį 1113:111.

Po „Lakers“ minutės pertraukėlės netaikliai atakavo LeBronas Jamesas, turėjęs galimybę dar tiksint paskutinėmis dvikovos akimirkomis išlyginti rezultatą, tačiau jo metimą blokavo Aaronas Gordonas.

NBA finale „Nuggets“, kurios administracijoje dirba ir du lietuviai – Martynas Pocius ir Tomas Balčėtis, laukia Rytų konferencijos finalo nugalėtojas, kuriame kaunasi Majamio „Heat“ ir Bostono „Celtics“ ekipos. Čia Majamio klubas priekyje 3-0.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 40, Anthony Davisas 21, Austinas Reavesas 17, Dennisas Schroderis 13, Rui Hachimura 10 taškų.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 30, Jammal Murray 25, Aaronas Gordonas 22, Michaelis Porteris 15, Kentavious Caldwell-Pope'as 13 taškų.