Poros nugalėtojas spręsis sekmadienį vėlai vakare (dvikovos pradžia – 22:30 val. Lietuvos laiku).

Vienas „Kings“ lyderių D. Sabonis žaidė 23 minutes, pelnė 7 taškus (2/11 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 11 kamuolių, vieną perėmė , atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 5 sykius suklydo ir išnaudojo asmeninių pražangų limitą (6).

Įpusėjus antram kėliniui D. Sabonis kovoje dėl kamuolio nukentėjo nuo Kevono Looney, kuris iš alkūnės stipriai pataikė lietuviui į paakį. Po smūgio lietuvis krito ant parketo, tačiau teisėjai taisyklių pažeidimo nefiksavo.

D. Sabonis rungtynes baigė anksčiau laiko, šeštą asmeninę pražangą užsidirbo lemiamo kėlinio viduryje (likus 5:17 min.). Tuo metu „Kings“ pirmavo 109:96.

Pirmame ketvirtyje ne kartą keitėsi pirmaujanti komanda, o antrame kėlinyje svečiai ėmė diktuoti tempą ir iki ilgosios pertraukos likus 4 min. turėjo dviženklį pranašumą (49:38). Po pirmosios rungtynių pusės „Kings“ nežymiai pirmavo (58:51), trapią persvarą išlaikė ir po pertraukos, o prieš lemiamą ketvirtį „GSW“ atsiliko 10 taškų (90:80).

Ketvirtą kėlinį Stephenas Curry pradėjo tritaškiu, bet tuo pačiu atsakė Trey Lylesas. Į bet kokius šeimininkų bandymus spurtuoti „Kings“ atsakė rezultatyviais išpuoliais.

Likus kiek mažiau nei 4 min. Mike'o Browno auklėtiniai turėjo rekordinę 19 taškų persvarą (116:97) ir užtikrintai baigė dvikovą.

Prie pergalės solidžiai prisidėjo nuo suolo kilęs Malikas Monkas: gynėjas per 31-ą min. pelnė 28 taškus (5/8 dvit., 3/6 trit., 9/10 baud.), taip taip atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Ne mažiau svarbūs kiti pergalės kalviai: De'Aaronas Foxas pelnė 26 taškus, naujokas Keeganas Murray parūpino 15 taškų ir 12 atkovotų kamuolių. Tai pirmas jo dvigubas dublis atkrintamosiose.

Penktadienį vakare „Kings“ nutraukė 6 nesėkmių seriją „GSW“ namų tvirtovėje, kuri prasidėjo dar 2020 m. vasarį.

„GSW“: Stephenas Curry 29 (4/9 dvit., 5/12 trit., 6/9 baud.), Klay Thompsonas 22, Andrew Wigginsas 13, Mosesas Moody 9, Donte DiVincenzo 8, Jordanas Poole'as ir Kevonas Looney po 7 taškus.

„Kings“: Malikas Monkas 28, De'Aaronas Foxas 26 (8/13 dvit., 2/5 trit., 11 rez. p.), Keeganas Murray 15, Kevinas Huerteris ir Trey Lylesas po 12, Domantas Sabonis ir Terence'as Davisas po 7 taškus.