Kolorado valstijos atstovai išvykoje 108:114 (22:23, 30:25, 22:32, 22:16; 12:18) per pratęsimą neatsilaikė prieš Minesotos „Timberwolves“ vyrukus ir leido šiems kiek sušvelninti Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rezultatą – 1:3.

Besibaigiant ketvirtam kėliniui „Nuggets“ atsiliko 84:96, bet per paskutines tris minutes, užkurti Nikolos Jokičiaus ir Michaelio Porterio jaunesniojo, spurtavo 12:0 bei išsigelbėjo – 96:96.

Visgi pratęsimo metu aštresni buvo Anthony Edwardso vedamų „Vilkų“ iltys ir nagai.

Nugalėtojams A. Edwardsas sumedžiojo 34 taškus. 19 taškų atnešė Mike'as Conley (8 rez. perd.), 17 – Karlas-Anthony Townsas (11 atk. kam.), 14 – Rudy Gobertas (15 atk. kam.).

Svečiams net 43 taškus suvertė N. Jokičius (10/18 dvitaškių, 5/8 tritaškių, 8/12 baudos), dar pridėjęs 11 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyvius perdavimus.

19 taškų sumetė Jamalas Murray'us, 15 – M. Porteris jaunesnysis.

Dabar serija grįš į Denverį, kur vietos klubas galės užbaigti visus reikalus ir prisijungti prie Filadelfijos „76-ers“ krepšininkų, jau laukiančių savo varžovų, tiesa, Rytų konferencijos pusfinalyje.

Tuo metu prie tikslo priartėjo Bostono „Celtics“ kolektyvas, kuris varžovų teritorijoje 129:121 (35:25, 30:28, 27:34, 37:34) įveikė Atlantos „Hawks“ ir sutvirtino savo persvarą serijoje iki 3:1.

„Keltus“ į priekį vedė tradiciniai lyderiai – Jaylenas Brownas ir Jaysonas Tatumas, sukratę po 31 tašką.

19 taškų surinko Marcusas Smartas, 18 – Derrickas White'as.

„Vanagų“ gretose Trae Youngas pasižymėjo 35 (15 rez. perd.), De'Andre Hunteris – 27, o Dejounte Murray'us – 23 taškais (9 atk. kam.).

Šios poros laimėtojai kaip tik ir susikaus su „76-ers“.