Pirma rungtynių dalis nežadėjo nieko gero Sakramento komandai. „Kings“ krepšininkai varžovų krepšį atakavo vos 39,2 proc. taiklumu ir prametė visus 7 tolimus metimus, o po dviejų kėlinių atsiliko 55:61.

Vis dėlto trečiame kėlinyje „Karaliai“ susiėmė ir laimėję atkarpą 36:29 perėmė iniciatyvą ir sugrįžo į žaidimą. Ketvirtame kėlinyje sužaidus 9 min. D. Sabonis dėjimu padidino šeimininkų persvarą iki 5 taškų (119:114), netrukus Harrisonas Barnesas pataikė tritaškį ir atrodė, kad „Karaliai“ užtikrintai juda link pergalės, tačiau „Kariai“ nepasidavė.

Stephenas Curry pelnė 7 taškus iš eilės, De'Aaronas Foxas pataikė tik 2 baudų metimus iš 4, tad likus 40,8 sek. „Kings“ persvara ištirpo iki 1 taško (124:123).

Kova vyko iki paskutinių sekundžių. Iki rungtynių pabaigos likus 5 sek. D. Sabonis atkovojo kamuolį po savo krepšiu, „Warriors“ prasižengė, o Malikas Monkas realizavo abi baudas. Per likusį laiką NBA čempionai dar spėjo surengti ataką, bet S. Curry tolimas metimas tikslo nepasiekė ir pergale džiaugėsi „Kings“ krepšininkai.

Rezultatyviausias „Kings“ komandoje buvo D. Foxas. Pirmą kartą NBA atkrintamosiose varžybose žaidęs 25-erių krepšininkas surinko 38 taškus (9/19 dvit., 4/8 trit., 9/12 baud.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. 32 taškus prie pergalės pridėjo Malikas Monkas.

Problemų puolime turėjęs D. Sabonis nugalėtojams per 35 minutes pelnė 12 taškų (5/16 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, privertė 3 kartus suklysti varžovus, o pats sukydo 4 kartus.

Dabartiniams čempionams 30 taškų įmetė Stephenas Curry, 21 pelnė Klay'us Thompsonas.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 38, Malikas Monkas 32, Trey'us Lylesas 16, Harrisonas Barnesas 13, Domantas Sabonis 12 (16 atk.kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 30, Klay'us Thompsonas 21 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Andrew Wigginsas ir Jordanas Poole'as – po 17.

NBA reguliariame sezone 48 pergales per 82 mačus iškovoję „Karaliai“ Vakarų konferencijoje užėmė 3 vietą, o 44 pergales pasiekę „Kariai“ finišavo 6-oje pozicijoje. Pirmąjame atkrintamųjų varžybų etape kova vyks iki keturių pergalių.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Rytų konferencijoje kovas NBA atkrintamosiose varžybose pradėjo šešios ekipos. Trečią vietą konferencijoje užėmusi Filadelfijos „76ers“ 121:101 (30:25, 37:33, 26:23, 28:20) nugalėjo Bruklino „Nets“ ekipą. Joelis Embiidas nugalėtojams pelnė 26 taškus, Jamesas Hardenas pridėjo 23. Bruklino ekipai 30 taškų surinko Mikalas Bridgesas.

Antroje pozicijoje NBA reguliarų sezoną užbaigusi Bostono „Celtics“ pirmose rungtynėse 112:99 (29:19, 45:25, 20:31, 18:24) įveikė po įkrintamųjų varžybų į septintą vietą pakilusius Atlantos „Hawks“ krepšininkus. Nugalętojams Jaylenas Brownas pelnė 29 taškus ir atkovojo 12 kamuolių. Jaysono Tatumo sąskaitoje – 25 taškai ir 11 atkovotų kamuolių. „Hawks“ gretose pasižymėjo 24 taškus pelnęs Dejounte Murray'us.

Tuo metu Rytų konferencijoje penktą vietą užėmusi Niujorko „Knicks“ 101:97 (30:24, 20:21, 28:25, 23:27) nugalėjo laipteliu aukščiau finišavusią Klivlando „Cavaliers“ komandą. Jalenas Brunsonas prie pergalės pridėjo 27 taškus, o „Cavaliers“ nuo nesėkmės neapsaugojo ir 37 Donovano Mitchello pelnyti taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)