D. Sabonis nežaidė po ilgosios pertraukos, o „Kings“ (48-34) klubas 95:109 (43:26, 24:33, 14:24, 14:26) nusileido Vakarų konferencijos nugalėtojams Denverio „Nuggets“ (53-29).

Lietuvis per 18 minučių spėjo pelnyti 14 taškų (6/9 dvit., 2/3 baud.), atkovoti 9 kamuolius, atlikti 5 rezultatyvius perdavimus ir blokuoti 2 varžovų metimus.

„Kings“ atkrintamąsias su „Warriors“ pradės balandžio 16 d. naktį iš šeštadienio į sekmadienį. „Nuggets“ atkrintamosiose varžysis su viena iš keturių įkrintamosiose žaisiančių ekipų (Los Andželo „Lakers“, Minesotos „Timberwolves“, Naujojo Orleano „Pelicans“ arba Oklahomos „Thunder“).

Būsimieji „Kings“ varžovai „Warriors“ (44-38) atkrintamąsias pasitiko istoriniu pirmuoju kėliniu ir triuškinančia pergale. Čempionai pagerino lygos rekordą per pirmąsias 12 minučių pelnydami net 55 taškus, o toks įspūdingas startas leido 157:101 (55:27, 29:26, 34:20, 39:28) sutriuškinti Portlando „Trail Blazers“ (33-49).