Net ir be susižeidusio vieno savo lyderių De'Aarono Foxo vertęsi „Karaliai“ namuose 121:113 (32:26, 23:35, 35:17, 31:35) susitvarkė su Jutos „Jazz“ (35-39) orkestru.

Po dviejų kėlinių 6 taškų skirtumu (55:61) atsilikę kaliforniečiai po didžiosios pertraukos gerokai padidino savo apsukas ir perlaužė mačo eigą.

Prie to svariai prisidėjo nuostabų sezoną žaidžiantis Domantas Sabonis, kuris per 38 minutes sukaupė 16 (6/13 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 1/2 bauda), 15 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Jam geriausiai talkino Kevinas Huerteris ir Keeganas Murray'us (6/12 tritaškiai), sušveitę atitinkamai 27 ir 22 taškus. Harrisonas Barnesas pridėjo 18 taškų.

Solt Leik Sičio komandos gretose siautėjo aukštaūgis NBA naujokas Walkeris Kessleris, suvertęs 31 tašką (14/16 dvitaškiai, 3/6 baudos) ir nusiėmęs 11 atšokusių kamuolių.

Ochai'us Agbaji pasižymėjo 20, o Kelly Olynykas – 17 taškų (8 atk. kam., 10 rez. perd.).

Per paskutinius aštuonis turus šiuo metu trečioje Vakarų konferencijos vietoje žengiantiems „Karaliams“ užtenka laimėti bent vieną sykį arba tiesiog sulaukti, kad visų aštuonių pergalių nesusižertų Minesotos „Jazz“, Los Andželo „Lakers“ ir Naujojo Orleano „Pelicans“ klubai (visi po 37-37), ir jie pirmą kartą per 17 metų užsitikrins patekimą į atkrintamąsias varžybas.

„Pelikanai“ savo ruožtu svečiuose 131:110 (37:26, 31:30, 31:29, 32:25) pranoko Los Andželo „Clippers“ (39-36) vyrukus ir įsirašė jau ketvirtą pergalę iš eilės.

Luizianos valstijos atstovai ne tik sutvirtino savo padėtį įkrintamųjų kontekste, bet ir sustiprino šansus pakovoti dėl pozicijos pirmajame Vakarų šešetuke, o tuo pačiu – ir tiesioginio bilieto į atkrintamąsias.

Dabar juos nuo ketvirtą, penktą ir šeštą laiptelius užėmusių Finikso „Suns“ (39-36), tų pačių „Clippers“ (39-37) ir San Fransisko „Golden State Warriors“ (39-37) skiria tik du laimėjimai.

Nugalėtojams, tritaškius laidžiusiems net 62 procentų taiklumu (21/34), Jonas Valančiūnas per 32 min. surinko 17 taškų (7/16 dvitaškiai, 1/2 tritaškis), sugriebė 13, o perėmė 1 kamuolį, išdalino 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 varžovo metimą.

Trey'us Murphy III (10/12 tritaškių) ir Brandonas Ingramas (13 rez. perd.) sumetė net po 32, o C. J. McCollumas – 21 tašką.

Los Andželo ekipai Bonesas Hylandas pasiūlė 18, Ericas Gordonas 15, o Russellas Westbrookas – 14 taškų.