Nei suomis Lauri Markkanenas, nei Jordanas Clarksonas, nei Collinas Sextonas nepadėjo šeimininkams, tačiau „Jazz“ surado naujų lyderių.

Karjeros mačą sužaidė NBA naujokas Ochai Agbaji, pataikęs 6 tritaškius ir surinkęs 27 taškus. Asmeninį rezultatyvumo rekordą fiksavo ir vidurio puolėjas iš Nigerijos Udoka Azubuike (13 taškų).

Iš viso aštuoni krepšininkai „Jazz“ gretose rinko dviženklį taškų skaičių.

Jau pirmame ketvirtyje jie į „Kings“ krepšį suvertė 40 taškų ir iki didžiosios pertraukos diktavo savo sąlygas. Mike‘o Browno brigada atsakė trečiame kėlinyje, per kurį pelnė net 43 taškus.

Rezultatas išsilygino, ir paskutiniame kėlinyje kova prasidėjo iš naujo.

Likus pusantros minutės iki finalinės sirenos Kelly Olynykas tritaškiu išvedė Jutos atstovus į priekį, o kitoje aikštės pusėje pernelyg tiesmukai pabandęs sužaisti Domantas Sabonis susilaukė atpildo – jo metimą efektingai blokavo kitas NBA naujokas Walkeris Kessleris.

Mačo pabaigoje „Jazz“ tiksliai realizavo baudų metimus ir įgyto pranašumo iš rankų nebepaleido.

D. Sabonis vėl demonstravo trigubo dublio vertą sportinę formą, tik šįkart nebuvo toks rezultatyvus kaip praėjusią savaitę, kuomet buvo pripažintus geriausiu žaidėju Vakarų konferencijoje.

Ilgiausiai komandoje – 38 min. – žaidęs lietuvis pelnė 11 taškų (4/10 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 11 kamuolių, išdalino 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir kartą suklydo.

37 taškus surinko 6 iš 9 tritaškių pataikęs De'Aaronas Foxas.

Trigubas dublis galėjo papuošti rungtynes ir priešingoje stovykloje. K. Olynykui iki jo pritrūko tik 2 rezultatyvių perdavimų: puolėjo sąskaitoje – 19 taškų, 10 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai.

12 taškų nugalėtojams pridėjo italas Simone Fontecchio.

„Jazz“: Ochai Agbaji 27 (6/10 trit.), Kelly Olynykas 19 (10 atk. kam., 8 rez. perd.), Krisas Dunnas 18 (10 rez. perd.), Udoka Azubuike 13 (8 atk. kam.);

„Kings“: De'Aaronas Foxas 37 (6/9 trit., 7 rez. perd.), Keeganas Murray 22 (6/14 trit.), Harrisonas Barnesas 16, Malikas Monkas 15.

Kiti rezultatai

Šarlotės „Hornets“ – Indianos „Pacers“ 115:109 (22:40, 36:26, 27:22, 30:21)

Filadelfijos „76ers“ – Čikagos „Bulls“ 105:109 (22:17, 18:27, 28:25, 23:22, 14:18)

Niujorko „Knicks“ – Minesotos „Timberwolves“ 134:140 (32:42, 38:37, 38:30, 26:31)

Hjustono „Rockets“ – „Golden State Warriors“ 108:121 (21:26, 29:29, 30:29, 28:37)

Memfio „Grizzlies“ – Dalaso „Mavericks“ 112:108 (30:28, 27:32, 26:36, 29:12)