Naktį iš šeštadienio į sekmadienį „Karaliai“ svetimoje teritorijoje 128:119 (31:32, 36:27, 29:36, 32:24) nugalėjo vienus lygos favoritų Finikso „Suns“ (37-30) atstovus.

Po trečios pergalės iš eilės „Kings“, siekiantys po 16 metų pertraukos grįžti į NBA atkrintamąsias, pakilo į seniai regėtas aukštumas – Vakarų konferencijoje jie žygiuoja antri, o visoje lygoje rikiuojasi penkti.

Prie dar vieno laimėjimo svariai prisidėjo Domantas Sabonis, kuris per 35 minutes surinko 17 taškų (5/10 dvitaškiai, 7/10 baudos), 8 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius bei 4 rezultatyvius perdavimus.

„Karaliams“ Harrisonas Barnesas patiekė 19, o De'Aaronas Foxas ir Malikas Monkas – po 18 taškų.

Be traumuoto Kevino Duranto likusių „Suns“ gretose Devinas Bookeris pasižymėjo 28 (8 rez. perd.), Deandre Aytonas – 22 (12 atk. kam.), Terrence'as Rossas – 18, o Chrisas Paulas – 16 taškų (16 rez. perd.).

Tuo metu po dar vienos patirtos nesėkmės už įkrintamųjų – pirmojo Vakarų konferencijos dešimtuko – borto bent jau laikinai iškrito Naujojo Orleano „Pelicans“ (32-35) būrys.

„Pelikanai“, vertęsi be Brandono Ingramo ir Ziono Williamsono, namuose 96:110 (22:32, 22:31, 28:24, 24:23) neatsilaikė prieš Oklahomos „Thunder“ (32-35) klubą.

Šeimininkams C. J. McCollumas sukaupė 26 taškus (4/13 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 6/6 baudos), 7 nusiimtus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Jonas Valančiūnas per 16 min. sumetė 13 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 4/5 baudos), sugriebė 4 atšokusius kamuolius ir iškišo 1 rezultatyvų perdavimą.

„Thunder“ lyderiu tradiciškai buvo Shai'us Gilgeousas-Alexanderis, suvertęs 35 taškus.