Naujojo Orleano „Pelicans“ (31/34) krepšininkai nenusileido šeimininkams pirmoje mačo pusėje, po kurios švieslentė fiksavo lygų rezultatą 59:59.

Šeimininkai atitrūko po ilgosios pertraukos, trečią kėlinį net 38:20 laimėję „Karaliai“ prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 97:79.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui D. Sabonis savo sąskaitoje jau turėjo 8-ą sezone trigubą dublį – 15 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Lygoje pagal dvigubus dublius pirmaujantis D. Sabonis akistatą baigė su 19 taškų (7/12 dvit., 1/1 trit., 2/3 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų, o jo atstovaujama „Kings“ svečius iš Naujojo Orleano įveikė 123:108.

Tai septinta „Pelicans“ nesėkmė per paskutines 9 dvikovas. Artimniausias rungtynes Naujojo Orleano ekipa žais namuose kovo 9-ą prieš Dalaso „Mavericks“.

„Grizliams“ ant kulnų turnyro lentelėje lipantys „Karaliai“ po „Visų žvaigždžių“ savaitgalio pasiekė 6-ą pergalę per pastarąsias 7-erias rungtynes. „Kings“ kovo 10-ą namie priims Niujorko „Knicks“ (39/27).

Pavyzdingai atakavęs Jonas Valančiūnas žaidė 32 minutes, pelnė 19 taškų (8/10 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 12 kamuolių bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų gretose trūko rezultatyviausio ekipos žaidėjo DeArono Foxo, susižeidusį lyderį pakeitęs Davionas Mitchellas prie pergalės prisidėjo 15 taškų ir 6 rezultatyviais perdavimais.

„Pelicans“ nuo sausio 3 d. verčiasi be dešinės kojos traumą besigydančio Ziono Williamsono.

„Kings“: Kevinas Huertelis 25, Domantas Sabonis 19 (11 atkov. k., 11 rez. p.,), Davionas Mitchellas 15, Harrisonas Barnesas ir Trey Lylesas po 14, Keeganas Murray 13, Malikas Monkas 11 taškų.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 24, Jonas Valančiūnas 19, Trey Murphy 17, CJ McCollumas 14, Herbertas Jonesas 13 taškų.