Sekmadienio vakarą teksasiečiai namuose po dramatiškos kovos 126:130 (25:31, 37:28, 33:37, 31:34) neatsilaikė prieš Finikso „Suns“ (36-29) spindesį.

Taškas į tašką vykusiose rungtynėse viskas sprendėsi paskutinę ketvirto kėlinio minutę. Puikų šansą išlyginti rezultatą susikūręs Luka Dončičius laisvutėlis itin apmaudžiai nepataikė iš po krepšio, o paskui buvo priverstas pažeisti taisykles prieš Keviną Durantą, kuris prieš tai smeigė svarbų dvitaškį iš vidutinio nuotolio. KD rankos realizuojant baudas taip pat nedrebėjo.

Po nesėkmingo epizodo L. Dončičius dar apsižodžiavo su Devinu Bookeriu, kuris teisėjams priekaištavo, kad varžovą nusistūmusiam slovėnui nebuvo skirta pražanga puolime. Galiausiai arbitrai abiem žaidėjams skyrė po techninę.

L. Dončičius finišavo su 34 (7/14 dvitaškiai, 1/9 tritaškis, 17/19 baudų, 9 atk. kam., 4 rez. perd., 5 klaidos), o Kyrie Irvingas – su 30 taškų (7 rez. perd.). Timas Hardaway'us jaunesnysis šeimininkams pridėjo 21 tašką (6/8 tritaškiai).

Nugalėtojams K. Durantas sušveitė 37 (9/14 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 10/11 baudų, 7 atk. kam.), o D. Bookeris – 36 taškus (15/25 metimai iš žaidimo, 10 rez. perd.).

Primename, kad dar prieš mėnesį K. Irvingas ir K. Durantas kartu gynė Bruklino „Nets“ spalvas.

„Mavs“ šiuo metu NBA Vakarų konferencijoje rikiuojasi septinti, o – „Suns“ ketvirti.