„Karaliai“ po dramatiškos pergalės, pasiektos išvakarėse prieš Los Andželo „Clippers“, namuose 134:138 (30:36, 34:38, 38:31, 32:33) neatsilaikė prieš Minesotos „Timberwolves“ (34-32) pajėgas, laimėjusias trečią sykį iš eilės.

Šeimininkai ketvirto kėlinio viduryje atsiliko 12 taškų skirtumu (111:123), tačiau mobilizavosi ir sugebėjo priartėti iki 130:131. Vis dėlto atvykėliai iš Mineapolio, daugiausiai Anthony Edwardso pastangomis, atlaikė varžovų šturmą ir išsivežė grobį – 134:138.

Retas reiškinys, bet abi komandos tritaškius laidė didesniu nei 50 procentų taiklumu: „Kings“ sušveitė 14 iš 27-ių (52 prooc.), o „Wolves“ – 20 iš 39-ių (51 proc.).

Domantas Sabonis per 33 minutes sumetė 24 taškus (9/17 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 3/5 baudos), sugriebė 14 atšokusių kamuolių, išdalino 5 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus prasižengė.

Kevinas Huerteris sukaupė 29 (6/9 tritaškiai), De'Aaronas Foxas 25 (7 rez. perd.), o Harrisonas Barnesas – 20 taškų.

Nugalėtojų gretose žibėjo A. Edwardsas su 27 (8 rez. perd.) ir Mike'as Conley su 24 taškais. 19 taškų pridėjo puolėjas Jadenas McDanielsas.

Tiesioginis lietuvio oponentas prancūzas Rudy Gobertas tenkinosi 14 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 2 blokais.

Tuo metu Viskonsine nutrūko įspūdinga net 16 iš eilės vienvaldžių lygos lyderių Milvokio „Bucks“ (45-18) pergalių serija.

18 taškų persvarą išbarstę „Elniai“ savo arenoje 130:133 (29:29, 30:24, 40:32, 31:48) krito prieš Filadelfijos „76-ers“ (41-22) komandą.

Likus žaisti pusantros minutės „Bucks“ dar buvo priekyje (125:121), bet po kiaurą tritaškį įskraidinę Jamesas Hardenas ir Joelis Embiidas pakeitė vakaro eigą.

Giannis Antetokounmpo suvertė 34 (16/18 baudų, 13 atk. kam., 7 klaidos), Jrue Holiday'us ir Brookas Lopezas – po 26, o Graysonas Allenas – 20 taškų.

Pensilvanijos valstijos atstovams J. Hardenas parūpino 38 (10 rez. perd., 10 atk. kam.), J. Embiidas 31 (10 rez. perd.), o Tyrese'as Maxey – 26 taškus.