„Pelicans“ žaidė ne tik be J. Valančiūno, bet ir traumuotų Jose Alvarado, Larry Nance ir didžiausios savo žvaigždės Ziono Williamsono.

Permainingose rungtynėse Portlande pirmaujanti komanda keitėsi 15 kartų. Vis dėlto svarstyklės rungtynių pabaigoje nusviro Naujojo Orleano ekipos naudai.

Ketvirto kėlinio pradžioje dar pirmavo aikštės šeimininkai (95:94), vis dėlto „Pelicans“ spurtas padėjo perlaužti rungtynių eigą ir likus žaisti 3 minutes 13 taškų persvara jau buvo svečių pusėje (101:114).

Savaitgalį 71 tašką pelniusio ir į istoriją patekusio „Blazers“ lyderio Damiano Lillardo pastangos nepadėjo. Jo sąskaitoje – 41 taškas ir 8 atkovoti kamuoliai.

Nugalėtojams Brandonas Ingramas pelnė 40 taškų.

Pelicans“: Brandonas Ingramas 40, CJ McCollumas 24, Jaxsonas Hayesas 15.

Blazers“: Damianas Lillardas 41, Jerami Grantas 28, Camas Reddishas 13, Matisse Thybulle 12.