Prie pergalės itin svariai prisidėjo Domantas Sabonis, likęs arti trigubo dublio. Lietuvis per 34 min. pelnė 22 taškus (8/10 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, kartą bokavo varžovo metimą, padarė 4 klaidas ir 4 kartus prasižengė. Jam žaidžiant komanda pelnė 22 taškais daugiau nei varžovai (+/- rodiklis +22).

D. Sabonis vien per pirmą mačo pusę pelnė 17 taškų, buvo atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Trečiame kėlinyje svečiai spurtavo 13:0 ir atitrūko 89:72, tačiau „Thunder“ atsitiesė ir prieš lemiamą ketvirtį sumažino skirtumą iki 6 taškų (87:93).

„Thunder“ ketvirtame kėlinyje išlygino rezultatą (98:98), tačiau „Kings“ atsakė atkarpa 12:2, likus 3 min. pirmavo 114:104 bei paskutinėmis minutėmis kontroliavo situaciją ant parketo.

Abejose komandose trūko rezultatyviausių žaidėjų: „Kings“ taškų mašina DeAronas Foxas jautė kairiojo riešo skausmus, „Thunder“ lyderis Shai Gilgeous-Alexanderis mačą praleido dėl pilvo raumens patempimo bei sveikatos ir saugumo protokolo.

„Thunder“: Jalenas Williamsas 27, Dario Šaričius 21, Luguentzas Dortas ir Kenrichas Williamsas po 11 taškų.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 29, Domantas Sabonis 22, Kevinas Heurtelis 20, Davionas Mitchellas 15, Keeganas Murray 13 taškų.

Artimiausias rungtynes „Karaliai“ žais kovo 4 d. namuose prieš Los Andželo „Clippers“ ekipą (33/30).

„Kings“ Vakaruose užima 3-ią vietą, „Thunder“ – 13-oje pozicijoje.