Jono Valančiūno atstovaujama ekipa namuose 93:101 (25:36, 24:14, 25:29, 19:22) nusileido Orlando „Magic“ (26/36).

Lemiamomis ketvirto kėlinio minutėmis lemiamą žodį tarė italų kilmės svečių puolėjas Paolo Banchero, pataikęs tris metimus iš vidutinio nuotolio, dar vieną sudėtingą metimą pridėjo vokietis Franzas Wagneris.

P. Banchero buvo ryškiausias rungtynių žaidėjas ir pelnė 29 taškus bei atkovojo 8 kamuolius.

„Pelicans“ gretose 25 taškais atsakė Brandonas Ingramas, tuo tarpu J. Valančiūno pasirodymas buvo blankus.

Tik 23 min. žaidęs lietuvis turėjo problemų gynyboje, o pats surinko 8 taškus (2/4 dvitaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovų metimą ir 3 kartus suklydo.

Tiesa, būtent vidurio puolėjas iš Utenos tarp komandos draugų išsiskyrė geriausiu „+/-“ rodikliu – jam būnant aikštėje „Pelicans“ pelnė 3 taškais daugiau už oponentus.

Willie Greeno auklėtiniai dabar Vakaruose užima dešimtą vietą – paskutinę, suteikiančią teisę pabandyti laimę papildomame atkrintamųjų varžybų etape.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 25, C.J. McCollumas 18 (1/8 trit., 6 rez. perd.), Herbertas Jonesas 10, Jonas Valančiūnas ir Joshas Richardsonas – po 8;

„Magic“: Paolo Banchero 29, Markelle Fultzas ir Moritzas Wagneris – po 14, Wendellis Carteris (11 atk. kam.) ir Franzas Wagneris – po 11.