Geras nuotaikas Dalase aptemdė Luka Dončičiaus trauma. Slovėnas trečio kėlinio viduryje veržėsi krepšio link, jį pasitiko Jonas Valančiūnas ir Brandonas Ingramas. Su lietuviu susidūręs L. Dončičius nesėkmingai krito ant parketo.

Pakilęs slovėnas skausmo perkreiptu veidu patraukė atsarginių suolelio link ir į aikštę nebegrįžo.

Skelbiama, kad „Mavericks“ lyderis susižeidė dešinės kojos kulną.

Luka Dončičius

L. Dončičius iki nelemto epizodo žaidė 23 min. ir buvo spėjęs pelnyti 31-ą tašką.

Pirmoje rungtynių pusėje šeimininkai dominavo ir po dviejų kėlinių pirmavo net 70:43.

Iš rikiuotės iškritus slovėnui „Mavericks“ turėjo 28-ių taškų pranašumą, tačiau lyderiui iškritus sutrikę šeimininkai strigo puolime ir tuo naudojosi „Pelicans“.

Prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė 19 taškų.

Svečiai nenuleido rankų, mažino deficitą ir likus minutei po Herberto Joneso dvitaškio ekipas teskyrė tik 4 taškai (108:104).

Po netikslios „Mavericks“ atakos B. Ingramas turėjo galimybę dar labiau sumažinti skirtumą, tačiau jo metimas skriejo pro šalį.

Reggie Bullockas pataikė 1 baudos metimą (109:104), B. Ingramas po greitos atakos skirtumą apkarpė iki trijų taškų (109:106), tačiau buvo likusios 10 sekudžių.

Prie baudų metimo linijos siųstas Spenceris Dinwiddie'as pataikė ir įtvirtino „Mavericks“ pergalę.

10-ą kartą paeiliui pralaimėję „Pelikanai“ Vakaruose smuko į 10-ą vietą, Dalaso klubas – 4-as.

Naujojo Orleano ekipai Jonas Valančiūnas per 22 minutes pelnė 16 taškų (5/10 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynes praleido vienas „Pelicans“ lyderių Zionas Williamsonas, besigydantis dešinės kojos šlaunies raumens patempimą. Puolėjas nerungtyniauja nuo sausio 3 dienos.

„Mavericks“: Luka Dončičius 31, Spenceris Dinwiddie 21, Joshas Greenas 15, Dorianas Finney-Smithas 13 taškų.

„Pelicans“: Brandomas Ingramas 26, CJ McCollumas 19, Jonas Valančiūnas 16, Naji Marshallas 11 taškų.

Kiti rezultatai:

Indianos „Pacers“ – Los Andželo „Lakers“ 111:112 (35:30, 32:24, 29:30, 15:28)

Klivlando „Cavaliers“ – Memfio „Grizzlies“ 128:113 (30:26, 37:28, 32:33, 29:26)

Niujorko „Knicks“ (28/25) – Majamio „Heat“ (29/24) 106:104 (28:22, 23:26, 26:24, 29:32)

Čikagos „Bulls“ (24/27) – Šarlotės „Hornets“ (15/38) 114:98 (31:29, 22:20, 32:21, 29:28)

Denverio „Nuggets“ (36/16) – „Golden State Warriors“ (26/26) 134:117 (34:35, 36:34, 35:22, 29:26)

Milvokio „Bucks“ (35/17) – Los Andželo „Clippers“ (29/26) 106:105 (15:24, 34:32, 29:31, 28:16)