Dramatiškoje paskutinės minutės atomazgoje po Keegano Murray tritaškio „Kings“ nuo svečių likus žaisti 8,5 sek. atsiliko tašku 126:127. De'Anthony Meltonas pataikė du baudų metimus, į tai Harrisonas Barnesas atsakė vienu taikliu baudų metimu.

Po kito specialiai netaiklaus pastarojo baudos metimo D. Sabonis dar galėjo išplėšti pratęsimą, kai pabandė vienu lietimu pelnyti dvitaškį, tačiau lietuvio mėginimas tikslo nepasiekė.

Beveik tris kėlinius pirmavo aikštės šeimininkai, o antrajame ketvirtyje Sakramento ekipa turėjo net 21 taško persvarą. Vis dėlto „76ers“ pavyko trečiojo kėlinio pabaigoje perimti iniciatyvą ir persverti rezultatą savo naudai.

Filadelfijos komanda iškovojo penktą pergalę iš eilės.

D. Sabonis išsiskyrė trigubu dubliu. Puolėjas per 38 min. pelnė 16 taškų (7/9 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, 4 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Kings“: De'Aaronas Foxas 31 (9 rez.p.), Harrisonas Barnesas 27, Kevinas Huerteris 20, Domantas Sabonis 16 (10 atk.k., 10 rez.p.), Keeganas Murray 13.

76ers“: Tyrese Maxey 32, Montrezlas Harrellas, Tobias Harrisas ir Georgesas Niangas po 17.