Iniciatyvą pirmojo kėlinio pabaigoje perėmę „Kings“ krepšininkai diktavo savo sąlygas aikštėje iki ketvirto kėlinio. Tuomet intrigą atkūrę svečiai tampė liūtui už ūsų – išlygino ir persvėrė rezultatą savo naudai 100:101, tačiau Sakramento ekipa surengė spurtą iki netrukus komandas skyrė jau 20 taškų.

D. Sabonis buvo rezultatyviausias „Kings“ komandoje ir liko per plauką nuo trigubo dublio – per 38 min. pelnė 25 taškus (9/12 dvitaškiai, 7/9 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir prasižengė triskart.

Kings“: Domantas Sabonis (14 atk.k., 9 rez.p.), De'Aaronas Foxas 24, Trey Lylesas 20, Harrisonas Barnesas ir Keeganas Murray po 16.
Domantas Sabonis prieš "Rockets". Statistika

Rockets“: Jalenas Greenas 26, Kenyonas Martinas 21.

Naujojo Orleano „Pelicans“ (25-17) su Jonu Valančiūnu neatsilaikė prieš šiuo metu stipriausią NBA komandą – trečiadienį išvykoje 114:125 (32:35, 26:29, 33:27, 29:28) nusileido Bostono „Celtics“ (30-12) ekipai.

Nugalėtojų komandoje vėl ryškiai žibėjo dvi žvaigždės Jaylenas Brownas ir Jaysonas Tatumas. J. Brownas surinko 41 tašką ir 12 atkovotų kamuolių, o J. Tatumas pridėjo 31 tašką ir sugriebė 10 kamuolių.

Tai jau ketvirtoji iš eilės Bostono komandos pergalė.

CJ McCollumas buvo rezultatyviausias „Pelicans“ gretose su 38 taškais. J. Valančiūnas per 23 min. pelnė 13 taškų (4/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir dukart prasižengė.

Įpusėjus dvikovai aikštės šeimininkai pirmavo 6 taškais, tačiau po trečiojo kėlinio skirtumą padidino 104:89. Naujojo Orleano mėginimai atkurti intrigą baigėsi nė gerai neprasidėję.

„Pelicans“ žaidė be savo dviejų pagrindinių žaidėjų Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo.

„Pelicans“ tęsia turą išvykoje ir penktadienį žais Detroite su vietos „Pistons“.

Pelicans“: CJ McCollumas 38, Naji Marshallas 18, Trey Murphy III 15, Jonas Valančiūnas 13.

Celtics“: Jaylenas Brownas 41, Jaysonas Tatumas 31, Balcolmas Brogdonas 20, Alas Horfordas 14.