„Pelicans“ per pirmąsias dvi minutes atsiliko 0:10, tačiau po minutės pertraukėlės CJ McCollumo įkvėpti svečiai pavijo varžovus ir ėmė didinti savo persvarą.

Didžiausias skirtumas tarp komandų siekė 27 taškus. „Wizards“ suklydo net 20 kartų.

„Rungtynių pradžia mums buvo labai sunki. Žinojome, kad tai ne mūsų žaidimas, kad turime geriau žaisti gynyboje ir puolime. Mes tai padarėme“, – kalbėjo J. Valančiūnas.

Lietuvis tapo vienu pagrindinių pergalės kalvių. Jis per 28 minutes pelnė 27 taškus (10/15 dvitaškiai, 7/8 baudos), sugriebė 12 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir penkiskart prasižengė.

Jonas Valančiūnas prieš "Wizards". Statistika

JV šį sezoną daugiausiai taškų pelnė dvikovoje su Milvokio „Bucks“ – 37.

Uteniškis baudos aikštelėje stojo į dvikovą su Vašingtono komandos lyderiu Kristapu Porzingiu. Latvis savo statistiniais rodikliais nusileido Jonui – per 34 min. pelnė 23 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 34 taškus pelnęs CJ McCollumas.

Naujojo Orleano ekipa žaidė be savo žvaigždžių Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo.

Trečiadienį „Pelicans“ Bostono susigrums su vietos „Celtics“.