Po Klay'aus Thompsono tritaškio pakvipo pratęsimu – 119:119, tačiau 1 sekundę paskutiniam savo žodžiui turėję svečiai ištraukė laimingą loterijos bilietą – Saddiqas Bey'us pataikė sudėtingą tolimą metimą aidint sirenai.

Beje, rungtynėms slystant iš rankų nesusitvardė emocingasis Draymondas Greenas. Puolėjas susistumdė su varžovų aukštaūgiu Isaiah Stewartu, užsidirbo antrą techninę pražangą ir buvo išprašytas iš aikštės.

„Pistons“ į netikėtą pergalę vedė kroatas Bojanas Bogdanovičius, sušveitęs 29 taškus (5/6 tritaškiai), Jalenas Durenas, pridėjęs 18 taškų ir 11 atkovotų kamuolių, bei didvyriu tapęs S. Bey'us, finišavęs su 17 taškų.

Šeimininkų puolimui dirigavo K. Thompsonas ir Jordanas Poole'as, pasižymėję atitinkamai 30 ir 24 taškais.

Be traumuotų Stepheno Curry ir Andrew Wigginso besiverčiantys „Kariai“ kol kas Vakarų konferencijoje žygiuoja tik devinti.

Vos košės neprisivirė ir Milvokio „Bucks“ (25-13), kurie išvykoje tik po pratęsimo 104:101 (13:12, 26:26, 24:21, 34:38; 7:4) palaužė Toronto „Raptors“ (16-22) pajėgas.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti vos kiek daugiau nei 3 minutes svečiai visiškai kontroliavo susitikimo eigą – 90:69, tačiau įspūdingą šou užkūrę Fredas VanVleetas, Scottie Barnesas ir Gary Trentas jaunesnysis sugebėjo fantastiškai išplėšti pratęsimą – 97:97.

Visgi per papildomas penkias minutes „Elniai“ po Graysono Alleno tritaškio išnešė sveiką kailį.

Nugalėtojams Giannis Antetokounmpo surinko neoficialų keturgubą dublį: 30 taškų (6/15 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 15/21 baudų), 21 atkovotas kamuolys, 10 rezultatyvių perdavimų ir net 12 klaidų.

„Raptors“ komandai F. VanVleetas pasiūlė 28 (8 atk. kam., 12 rez. perd.), o G. Trentas jaunesnysis – 22 taškus.

12-os pergalių iš eilės serijos serijos pratęsti nepavyko Bruklino „Nets“ (25-13) atstovams, kurie svetimoje teritorijoje 112:121 (33:40, 26:29, 26:19, 27:33) neatsilaikė prieš Čikagos „Bulls“ (17-21) vyrukus.

Brukliniečių neišgelbėjo net ir kosminis Kevino Duranto vakaras. Puikiai atakavęs KD įskraidino net 44 taškus (10/12 dvitaškių, 5/10 tritaškiai, 9/9 baudos). Taiklumu negalėjo pasigirti pagrindinis jo bendražygis Kyrie Irvingas, sukrapštęs 25 taškus (1/8 tritaškis).

„Bulių“ gretose išsiskyrė po 22 taškus pelnę DeMaras DeRozanas ir Patrickas Williamsas bei 21 tašką sukaupęs Nikola Vucevičius (13 atk. kam.).