Rungtynes, kurių dėl traumos nebaigė „Pelicans“ lyderis Zionas Williamsonas, svečiai pralaimėjo 111:120 (25:33, 27:24, 29:27, 30:36).

Trečiajam kėliniui artėjant prie pabaigos Z. Williamsonas aikštės viduryje griebėsi už dešinės kojos ir rungtynių tęsti nebegalėjo – 22 metų 198 cm puolėjas pasitempė šlaunį. Anksčiau traumų nuolat persekiotas krepšininkas iki šiol šį sezoną sužaidė 29 iš 37 „Pelicans“ rungtynių – visgi tikimasi, kad jo trauma nėra rimta.

Iki tol, kol dėl patempimo paliko aikštę, Z. Williamsonas buvo pelnęs 26 taškus, atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Likę be savo žvaigždės „Pelicans“ krepšininkai ketvirtame kėlinyje intrigos nesukūrė.

Dar 26 taškus „Pelicans“ pelnė CJ McCollumas.

Jonas Valančiūnas svečiams per 28 min. surinko 12 taškų (5/9 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 3 metimus, 2 kartus suklydo ir išnaudojo asmeninių pražangų limitą, taisykles pažeisdamas 6 kartus.

Gynyboje lietuvis nerado jokių priešnuodžių „76ers” vidurio puolėjui Joeliui Embiidui, kuris mačą užbaigė su 42 taškais (13/21 dvit., 2/3 trit., 10/10 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyviais perdavimais per 36 min.

Jamesas Hardenas pridėjo 27, Georgeas Niangas – 15 taškų.

Primename, kad kol kas „Pelicans“ turi verstis be dar vienos traumuotos savo žvaigždės Brandono Ingramo.