27-erių krepšininkas rungtynėse su „Hornets“ pelnė 40 taškų, atkovojo 27 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir penktą kartą šį sezoną (bei 81 kartą per savo karjerą NBA lygoje) užfiksavo trigubo dublio statistiką.

N. Jokičius taip pat tapo vos trečiu NBA krepšninku, surinkusiu ne mažiau kaip 40 taškų, atkovojusiu bent 27 kamuolius ir atlikusiu bent 10 rezulatyvių perdavimų. Kiti du – NBA legendos Wiltas Chamberlainas ir Elginas Bayloras. Beje, W. Chamberlainas tokius statistinius rodiklius surinko keturis kartus per savo karjerą.

Atkovojęs 27 kamuolius N. Jokičius pagerino ir asmeninį karjeros rekordą. Iki šiol geriausias jo rezultatas buvo 22 atkovoti kamuoliai.

Nepaisant fenomenalaus N. Jokičiaus pasirodymo, paskutinę vietą Rytų konferencijoje užimanti „Hornest“ ekipa kovėsi iki paskutinės akimirkos. Ketvirtame kėlinyje likus žaisti 13,1 sekundės P.J. Washingtonas dėjimu iš viršaus sumažino „Nuggets“ pranašumą iki dviejų taškų (117:115).

Vis dėlto, paskutinius du taškus baudų metimais pelnęs N. Jokičius įtvirtino šeimininkų pergalę – 119:115.

„Hornets“ gretose pasižymėjo LaMelo Ballas, įmetęs 31 tašką ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 40 (27 atk. kam., 10 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 20, Aaronas Gordonas 19 (10 atk. kam.), Bruce'as Brownas 16.

„Hornets“: LaMelo Ballas 31 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Kelly Oubre 16, Gordonas Haywardas 15 (10 atk. kam.), Jalenas McDanielsas 14, Masonas Plumlee ir Nickas Richardsas po 11, P.J. Washingtonas 10.

Kitose rungtynėse NBA čempionų titulą ginanti Golden State „Warriors“ (15/16) ekipa svečiuose 126:110 (36:26, 32:28, 34:26, 24:30) nugalėjo Toronto „Raptors“ (13/17) ir nutraukė trijų nesėkmių seriją.

„Karius“ į pergalę vedė traumuotą Stepheną Curry startiniame penketuke pakeitęs ir rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs Jordanas Poole'as. 23-ejų krepšininkas per 35 minutes pataikė 9 iš 12 dvitaškių, 5 iš 11 tritaškių ir 10 iš 11 baudų bei iš viso surinko 43 taškus.

Iki šiol J Poolo rezultatyvumo rekordas siekė 38 taškus.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 27, Fredas VanVleetas 22 (8 rez. perd.), Scottie Barnesas 17, Malachi Flynnas 16, Chrisas Boucheris 11 (14 atk. kam.).

„Warriors“: Jordanas Poole'as 43 (6 rez. perd.), Klay Thompsonas ir Draymondas Greenas – po 17, JaMychalas Greenas 15, Kevonas Looney 11 (11 atk. kam.).

43 taškus NBA rungtynėse pelnė ir Kevinas Durantas, o jo atstovaujama Bruklino „Nets“ (19/12) Detroite 124:121 (21:35, 33:36, 44:25, 26:25) nugalėjo vietos „Pistons“ (8/24).

Šeštą pergalę iš eilės iškovojusi „Nets“ komanda po dviejų kėlinių atsiliko 54:71. Tačiau trečiame kėlinyje K. Durantas surinko net 26 taškus ir prieš ketvirtą kėlinį priekyje 98:96 buvo jau svečiai iš Bruklino.

K. Durantui sėkmingai talkino ir kitas „Nets“ lyderis Kyrie Irvingas. Pagrindinis komandos įžaidėjas pelnė 38 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Lemiamomis rungtynių akimirkomis K. Durantas ir K. Irvingas šaltakraujiškai realizavo baudų metimus ir neleido „Pistons“ krepšininkams pasidžiaugti reta pergale.

„Pistons“: Bojanas Bogdanovičius 26, Jadenas Ivey 19, Alecas Burksas ir Marvinas Bagley – po 12.

„Nets“: Kevinas Durantas 43, Kyrie Irvingas 38, Royce'as O'Neale'as 11.