Antradienį vykusioje dvikovoje tarp šių komandų „Jazz“ triumfavo 121:100.

Jutos komandą ketvirtadienį į pergalę vedė Jordanas Clarksonas. Jis pelnė net 39 taškus, pataikydamas septynis tritaškius. Puikiai jam talkino suomis Lauri Markkanenas, kurio sąskaitoje 31 taškas.

Savo ruožtu „Pelicans“ ekipoje ir toliau vis geresnę sportinę formą demonstruoja Zionas Williamsonas. Naujojo Orleano žvaigždė pelnė 31 tašką, atkovojo 8 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir blokavo du metimus.

28 taškai CJ McCollumo sąskaitoje.

J. Valančiūnas per 26 min. pelnė 6 taškus (3/6 dvitaškiai), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

J. Valančiūnas sužaidė vienas prasčiausių rungtynių šį sezoną. Mažiau taškų šį sezoną jis pelnė tik dvejose rungtynėse su Memfio „Grizzlies“ lapkričio mėnesį. Per jas lietuvis atitinkamai pelnė 2 ir 4 taškus.

Ketvirto kėlinio pabaigoje J. Clarksono ir L. Markkaneno tritaškiai leido aikštės šeimininkams išsiveržti į priekį 121:118. Likus žaisti 2,9 sek. Trey Murphy III tritaškiu sugebėjo išplėšti pratęsimą.

Pratęsime „Pelicans“ nesustabdė įsibėgėjusio J. Clarksono, kuris ir nulėmė pergalę Jutos komandai.

Kitas rungtynes „Pelicans“ žais šeštadienį Finikse su vietos „Suns“.