Pirmuosius du kėlinius Naujojo Orleano ekipa diktavo savo sąlygas aikštėje, tačiau dar prieš didžiąją pertrauką iniciatyvą perėmę aikštės šeimininkai ėmė tolti.

Intrigos į rungtynes sugrąžinti po pertraukos „Pelicans“ ekipai taip ir nepavyko – „Jazz“ paskutiniame kėlinyje triuškino svečius jau net 27 taškų skirtumu.

J. Valančiūnas svečiams per 19 min. pelnė 15 taškų (6/11 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė du kamuolius, triskart suklydo ir prasižengė 5 kartus.

Jonas Valančiūnas prieš "Jazz". Statistika

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik „Pelicans“ žvaigždė Zionas Williamsonas. Jo sąskaitoje 26 taškai, 9 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Pelicans“: Zionas Williamonas 26 (9 atk.k.), Jonas Valančiūnas 15, CJ McCollumas 14, Willy Hernangomezas 9.

Jazz“: Malikas Beasley, Nickeilas Alexander-Walkeris ir Lauri Markkanenas (11 atk.k.) po 19, JArredas Vanderbiltas 18.

Antrą pralaimėjimą iš eilės patyrė ir Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (14-12) komanda – antradienį Filadelfijoje 103:123 (32:39, 23:41, 28:21, 20:22) pralaimėjo vietos „76ers“ (15-12) ekipai.

Dvikovos pabaiga buvo nulemta jau po dviejų kėlinių, per kuriuos aikštė šeimininkai pelnė net 80 taškų („Kings“ – 55). „76ers“ per likusius du kėlinius apsukų nemažino ir šventė triuškinančią pergalę. Didžiausias skirtumas rungtynėse buvo 28 taškai.

Nugalėtojus į priekį vedė Joelis Embiidas, pelnęs 31 tašką, jam gerai talkino Jamesas Hardenas su 21 tašku ir 15 rezultatyvių perdavimų.

„Kings“ į priekį traukį D. Sabonis. Lietuvis per 30 min. pelnė 22 taškus (8/10 dvitaškiai, 6/7 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.